SafeGroup
Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja (/thread-5671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 17.03.2015

nikita napisał(a):Nillkin Shield bardzo ok. Jedyne co, to mam wrażenie, że po większym upadku i tak spadnie z telefonu Smile
Korekta! Obudowa po upadku z wysokości pasa nie zsunęła się z telefonu. Duży plusik.

korbennn napisał(a):Która Lumia z tych NAJ ma najwytrwalszą baterię?
NAJ-tańszych? NAJ-mocniejszych sprzętowo? NAJ-większych/mniejszych? Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 17.03.2015

Naj-lepszych? Wink

nie, nie najtańszych na szczęście Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Eugeniusz - 17.03.2015

Ze starszej generacji Lumia 720 (mid), z nowszych egzemplarzy chyba 930 (high).


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 19.03.2015

Wczytałem się w temat, 930 jednak za droga dla mnie i 2 dni to sukces dla jego baterii.

Mało. kurde. mało

A jak Wasze wrażenia z 1520 wypadają w ogólnym rozrachunku przemyślunku?


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 20.03.2015

Jestem ostatnio ofiarą ciekawej przypadłości. Mianowicie, podłączam telefon do oryginalnej ładowarki i otrzymuję komunikat o tym, że ładownie baterii jest powolne, ponieważ nie używam oryginalnej ładowarki. Skutkuje to ładowaniem baterii około 4-5 godzin, gdzie normalnie powinna być naładowana w około 3 :c

EDIT: Tudzież inaczej... Owszem, przyczyną może być zanieczyszczone gniazdo micro USB, ale jeśli skorzystałem przypadkowo z opcji "nie wyświetlaj komunikatu ponownie", to jak go przywrócić, żebym po przeczyszczeniu gniazda wiedział, że już jest ok? Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 22.03.2015

Prosto, nie można już dostać swobodnie 1520.

Na planie zostaje 830 i nowość - 640/ 640 XL. W tej ostatniej smaczku dodają aparat, gabaryty, bateria.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 26.03.2015

Mam wrażenie 640 będzie średniakiem, dobrym, ale średniakiem.

830 czy 930 - którą byście wybrali?


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Toruniak - 26.03.2015

930.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 26.03.2015

korbennn napisał(a):Mam wrażenie 640 będzie średniakiem, dobrym, ale średniakiem.
Przecież takie było założenie Smile

korbennn napisał(a):830 czy 930 - którą byście wybrali?
Cóż... Ja bym miał ciężko wybrać. Oczywiście wiadomo, że 930 ma lepsze podzespoły, ale osobiście jakoś bardziej podoba mi się 830. No i jest nowsza Wink Bardziej jednak zastanawia mnie jedna rzecz... Skąd tak duża różnica w cenie pomiędzy 735 a 830, skoro 735 ustępuje "lepszej" siostrze jedynie aparatem i wbudowaną pamięcią. Przecież nawet ekran 735 wydaje się być lepszy, nawet bateria lepiej dobrana pojemnościowo do parametrów urządzenia. Chyba że sam design to dobrych kilka stówek różnicy.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 26.03.2015

Zgadzam się z przedmówcą. Cena za 830 w stosunku do parametrów jest dość wygórowana w stosunku do 730/735. Apropos 1520 widziałem chyba niedawno w Media Markcie.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 30.03.2015

W jednym sklepiku jest, lecz zielona [wywyinowana cena przez kolor nie dla mnie], w drugim pan już tydzień sprowadza dla mnie, a w trzecim jest black eko box, którego się ''boję''.

Muszę kupić w tym tygodniu, do pracy niezbędne, szczególnie teraz kiedy dostałem 4gb neta/ msc Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 30.03.2015

nikita napisał(a):Jestem ostatnio ofiarą ciekawej przypadłości. Mianowicie, podłączam telefon do oryginalnej ładowarki i otrzymuję komunikat o tym, że ładownie baterii jest powolne, ponieważ nie używam oryginalnej ładowarki. Skutkuje to ładowaniem baterii około 4-5 godzin, gdzie normalnie powinna być naładowana w około 3 :c

EDIT: Tudzież inaczej... Owszem, przyczyną może być zanieczyszczone gniazdo micro USB, ale jeśli skorzystałem przypadkowo z opcji "nie wyświetlaj komunikatu ponownie", to jak go przywrócić, żebym po przeczyszczeniu gniazda wiedział, że już jest ok? Smile

Spróbuj w ustawieniach w USB bo tam jest taka opcja odnośnie informowania o wolniejszym ładowaniu.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 31.03.2015

Snajpiq napisał(a):Spróbuj w ustawieniach w USB bo tam jest taka opcja odnośnie informowania o wolniejszym ładowaniu.
Zniszczyłeś system Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 31.03.2015

Spoko. Przypadkiem trafiłem.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - korbennn - 03.04.2015

Jednak padło na L930, pożegnałem N8.

Można zadawać pytania mądre i mniej mądre też Wink


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 08.04.2015

Mam dziś problem z synchronizacją konta Microsoft z Lumii. Dodać drugiego też nie mogę. Wczoraj wieczorem było ok. Konto Google działa dobrze.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - nikita - 08.04.2015

Snajpiq napisał(a):Mam dziś problem z synchronizacją konta Microsoft z Lumii. Dodać drugiego też nie mogę. Wczoraj wieczorem było ok. Konto Google działa dobrze.
Ja mam takie klocki na komputerze - systemowa poczta wyświetla w prawej górnej części ekranu informację użytkownik niedostępny: [...]@outlook.com. Nie wiem co jest przyczyną problemu... Może to ma coś wspólnego ogólnie z usługą, więc na razie bym się tym nie przejmował póki co Smile


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 08.04.2015

Pewnie coś u nich. Dzięki za info.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Konto usunięte - 08.04.2015

Outlook.com ma dzisiaj przejściowe problemy.


Re: Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja - Snajpiq - 08.04.2015

Już działa.