SafeGroup
Promocja CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Promocja CyberGhost VPN 5 (1 Year License) (/thread-7877.html)

Strony: 1 2


CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - facecik - 01.02.2014

Jak w temacie, darmowy roczek, po angielskim proxy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - dolar444 - 01.02.2014

To dzisiaj chyba nie pobiorę.Bo taki ładny komunikat mi wyskakuje Smile
Cytat: Sorry, due to licensing restrictions, this offer is not available in your country/territory. Try again tomorrow.



Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - facecik - 01.02.2014

dolar444 napisał(a):To dzisiaj chyba nie pobiorę.Bo taki ładny komunikat mi wyskakuje Smile
Cytat: Sorry, due to licensing restrictions, this offer is not available in your country/territory. Try again tomorrow.

.... a czytać kolega potrafi ?
angielskie proxy potrzebne....


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - dolar444 - 01.02.2014

Oczywiście ze czytać potrafię i specjalnie z nich skorzystałem. Smile
Jak tobie działa to może podaj je ?


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - kapitan zawada - 01.02.2014

Z żadnego angielskiego proxy nie wchodzi. Skorzystałeś może? Jeśli tak, kopsnij adres w pw.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - facecik - 01.02.2014

Wcześniej działało, wszedłem z tego 176.227.202.26:9574 , ale blokują najwyraźniej , trzeba szukać.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - kapitan zawada - 01.02.2014

Tylko jak wejść z tego proxy co podałeś? Smile


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - F4z - 01.02.2014

Można też skorzystać z wtyczki ZenMate do Google Chrome.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - facecik - 01.02.2014

kapitan zawada napisał(a):Tylko jak wejść z tego proxy co podałeś? Smile

No trzeba zmienić proxy w przeglądarce której używasz.Można ręcznie można np przez ten dodatek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - rafa84 - 01.02.2014

Zarejestrowałem się przy użyciu ZenMate a klucz dostałem przy użyciu Falcon Proxy do Google Chrome.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - JURCZ91 - 01.02.2014

rafa84 napisał(a):Zarejestrowałem się przy użyciu ZenMate a klucz dostałem przy użyciu Falcon Proxy do Google Chrome.


A jakie IP podawałeś w Falcon?


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - rafa84 - 01.02.2014

JURCZ91 napisał(a):
rafa84 napisał(a):Zarejestrowałem się przy użyciu ZenMate a klucz dostałem przy użyciu Falcon Proxy do Google Chrome.


A jakie IP podawałeś w Falcon?


W ogóle nie podawałem, ustawiłem na Auto, wkleiłem adres jak już pobrałem program żeby klucz dostać i poszło.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - zord - 01.02.2014

To jest pełna wersja ? Czy taki sam kastrat jak z ostatniej promocji ?


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - JURCZ91 - 01.02.2014

@rafa84

Pytanie jaki adres podawałeś by dostać klucz. Wszystkie IP jakie wklejam pokazuje, że wyczerpano z danego IP wszystkie klucze.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - Dusiek - 01.02.2014

JURCZ91 napisał(a):@rafa84

Pytanie jaki adres podawałeś by dostać klucz. Wszystkie IP jakie wklejam pokazuje, że wyczerpano z danego IP wszystkie klucze.

Niestety ale dokładnie to samo a obleciałem już trochę.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - JURCZ91 - 01.02.2014

Też kombinowałem ale bez proxy po wielu próbach kliknąłem i pokazał się klucz Grin


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - yaslaw - 01.02.2014

po zarejestrowaniu na tej stronie ściągnełem instalkę "cg5.exe" ale nie wiem skąd mam pobrać klucz.
Co prawda wygenerowało mi w programie jakieś username. password i unlock code - ale to jest dalej do darmowej wersji, natomiast żaden kod premium nie przyszedł na mejla Sad


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - JURCZ91 - 01.02.2014

Na dole na stronie masz przycisk "Get Your Serial Code" i tam również pojawi się klucz.


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - rafa84 - 01.02.2014

yaslaw napisał(a):po zarejestrowaniu na tej stronie ściągnełem instalkę "cg5.exe" ale nie wiem skąd mam pobrać klucz.
Co prawda wygenerowało mi w programie jakieś username. password i unlock code - ale to jest dalej do darmowej wersji, natomiast żaden kod premium nie przyszedł na mejla Sad


Sprawdź w spamie. Adres podawałem na skrzynkę gmail. Z proxy trzeba próbować.
Zainstalowałem ale nie zalogowałem się bo niby dane nie prawidłowe. Może blokują?


Re: CyberGhost VPN 5 (1 Year License) - facecik - 01.02.2014

rafa84 napisał(a):
yaslaw napisał(a):po zarejestrowaniu na tej stronie ściągnełem instalkę "cg5.exe" ale nie wiem skąd mam pobrać klucz.
Co prawda wygenerowało mi w programie jakieś username. password i unlock code - ale to jest dalej do darmowej wersji, natomiast żaden kod premium nie przyszedł na mejla Sad


Sprawdź w spamie. Adres podawałem na skrzynkę gmail. Z proxy trzeba próbować.
Zainstalowałem ale nie zalogowałem się bo niby dane nie prawidłowe. Może blokują?


A logowałeś się po UK IP ?

cyt "Login or register using any UK IP. After logging in disconnect your VPN or proxy and press the get serial button, i.e. use your own non UK IP while pressing the get serial button. It worked for me."