Promocja CyberGhost VPN 5 (1 Year License)
#1
Jak w temacie, darmowy roczek, po angielskim proxy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
To dzisiaj chyba nie pobiorę.Bo taki ładny komunikat mi wyskakuje Smile
Cytat: Sorry, due to licensing restrictions, this offer is not available in your country/territory. Try again tomorrow.
Odpowiedz
#3
dolar444 napisał(a):To dzisiaj chyba nie pobiorę.Bo taki ładny komunikat mi wyskakuje Smile
Cytat: Sorry, due to licensing restrictions, this offer is not available in your country/territory. Try again tomorrow.

.... a czytać kolega potrafi ?
angielskie proxy potrzebne....
Odpowiedz
#4
Oczywiście ze czytać potrafię i specjalnie z nich skorzystałem. Smile
Jak tobie działa to może podaj je ?
Odpowiedz
#5
Z żadnego angielskiego proxy nie wchodzi. Skorzystałeś może? Jeśli tak, kopsnij adres w pw.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#6
Wcześniej działało, wszedłem z tego 176.227.202.26:9574 , ale blokują najwyraźniej , trzeba szukać.
Odpowiedz
#7
Tylko jak wejść z tego proxy co podałeś? Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#8
Można też skorzystać z wtyczki ZenMate do Google Chrome.
Odpowiedz
#9
kapitan zawada napisał(a):Tylko jak wejść z tego proxy co podałeś? Smile

No trzeba zmienić proxy w przeglądarce której używasz.Można ręcznie można np przez ten dodatek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Zarejestrowałem się przy użyciu ZenMate a klucz dostałem przy użyciu Falcon Proxy do Google Chrome.
Odpowiedz
#11
rafa84 napisał(a):Zarejestrowałem się przy użyciu ZenMate a klucz dostałem przy użyciu Falcon Proxy do Google Chrome.


A jakie IP podawałeś w Falcon?
Odpowiedz
#12
JURCZ91 napisał(a):
rafa84 napisał(a):Zarejestrowałem się przy użyciu ZenMate a klucz dostałem przy użyciu Falcon Proxy do Google Chrome.


A jakie IP podawałeś w Falcon?


W ogóle nie podawałem, ustawiłem na Auto, wkleiłem adres jak już pobrałem program żeby klucz dostać i poszło.
Odpowiedz
#13
To jest pełna wersja ? Czy taki sam kastrat jak z ostatniej promocji ?
Odpowiedz
#14
@rafa84

Pytanie jaki adres podawałeś by dostać klucz. Wszystkie IP jakie wklejam pokazuje, że wyczerpano z danego IP wszystkie klucze.
Odpowiedz
#15
JURCZ91 napisał(a):@rafa84

Pytanie jaki adres podawałeś by dostać klucz. Wszystkie IP jakie wklejam pokazuje, że wyczerpano z danego IP wszystkie klucze.

Niestety ale dokładnie to samo a obleciałem już trochę.
Odpowiedz
#16
Też kombinowałem ale bez proxy po wielu próbach kliknąłem i pokazał się klucz Grin
Odpowiedz
#17
po zarejestrowaniu na tej stronie ściągnełem instalkę "cg5.exe" ale nie wiem skąd mam pobrać klucz.
Co prawda wygenerowało mi w programie jakieś username. password i unlock code - ale to jest dalej do darmowej wersji, natomiast żaden kod premium nie przyszedł na mejla Sad
Odpowiedz
#18
Na dole na stronie masz przycisk "Get Your Serial Code" i tam również pojawi się klucz.
Odpowiedz
#19
yaslaw napisał(a):po zarejestrowaniu na tej stronie ściągnełem instalkę "cg5.exe" ale nie wiem skąd mam pobrać klucz.
Co prawda wygenerowało mi w programie jakieś username. password i unlock code - ale to jest dalej do darmowej wersji, natomiast żaden kod premium nie przyszedł na mejla Sad


Sprawdź w spamie. Adres podawałem na skrzynkę gmail. Z proxy trzeba próbować.
Zainstalowałem ale nie zalogowałem się bo niby dane nie prawidłowe. Może blokują?
Odpowiedz
#20
rafa84 napisał(a):
yaslaw napisał(a):po zarejestrowaniu na tej stronie ściągnełem instalkę "cg5.exe" ale nie wiem skąd mam pobrać klucz.
Co prawda wygenerowało mi w programie jakieś username. password i unlock code - ale to jest dalej do darmowej wersji, natomiast żaden kod premium nie przyszedł na mejla Sad


Sprawdź w spamie. Adres podawałem na skrzynkę gmail. Z proxy trzeba próbować.
Zainstalowałem ale nie zalogowałem się bo niby dane nie prawidłowe. Może blokują?


A logowałeś się po UK IP ?

cyt "Login or register using any UK IP. After logging in disconnect your VPN or proxy and press the get serial button, i.e. use your own non UK IP while pressing the get serial button. It worked for me."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości