SafeGroup
Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Prośba - Emsisoft Anti-Malware (/thread-8634.html)



Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Sorgi - 10.09.2014

Witam.

Panowie mam taką małą prośbę.Jako że kończy mi sięEmsisoft Anti-Malware za parę dni chciał bym przedłużyć sobie okres jego użytkowania.Z tego co wyczytałem za każdą osobę która zainstalujeEmsisoft Anti-Malware z tego linka dostanę dodatkowe 30 dni.Jeśli jakieś osoby były by chętne pomóc to z góry bardzo dziękuję Smile.

Direct download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Product page:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - juh - 10.09.2014

Jak masz wirtualną maszynę np. VirtualBox zainstaluj na niej ściągnięty program. Wcześniej zanim go pobierzesz zmień swoją lokalizację przy pomocy programu np. CyberGhost i aktywuj ją również będąc podłączonym przez VPN. Ja tak sobie sam przedłużyłem licencję Smile


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Sorgi - 10.09.2014

O ciekawe Smile.To jesli bym np lokalizacje zmienił np 5 razy to o 5 razy mi przedłuży ?


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - juh - 10.09.2014

Spróbuj to się przekonasz Tongue


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Sorgi - 10.09.2014

No tak tylko się teraz zastanawiam czy za takie kombinacje licki nie stracę ?.


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Waves - 10.09.2014

juh napisał(a):Jak masz wirtualną maszynę np. VirtualBox zainstaluj na niej ściągnięty program. Wcześniej zanim go pobierzesz zmień swoją lokalizację przy pomocy programu np. CyberGhost i aktywuj ją również będąc podłączonym przez VPN. Ja tak sobie sam przedłużyłem licencję Smile

Zdajesz sobie że to nielegalne działania skierowane przeciwko producentowi oprogramowania? Tym bardziej, że nasze forum współpracuje w pewnym sensie z Emsisoftem Wink

Sorgi napisał(a):No tak tylko się teraz zastanawiam czy za takie kombinacje licki nie stracę ?.

Stracisz Wink


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Sorgi - 10.09.2014

No t ładnie ale bym się wkopał Wink. Dobrze że tego nie zrobiłem.


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - juh - 10.09.2014

Waves napisał(a):Zdajesz sobie że to nielegalne działania skierowane przeciwko producentowi oprogramowania? Tym bardziej, że nasze forum współpracuje w pewnym sensie z Emsisoftem Wink

W takim razie przepraszam, ale dodam że wczoraj jak przeczytałem na jednym z portali internetowych o wydaniu Internet Security Emsisoft od razu zakupiłem na 3 lata gdyż koszt takiej licencji jest kuszący. Mam nadzieję, że ten jednorazowy wybryk nie zostanie źle potraktowany.


Re: Prośba - Emsisoft Anti-Malware - Eugeniusz - 10.09.2014

Waves napisał(a):Tym bardziej, że nasze forum współpracuje w pewnym sensie z Emsisoftem
Współpracuje?? Hmm nie nazwałbym tego współpracą, choćby nieoficjalną. Raczej kurtuazyjne, przyjazne kontakty.