Pogawędki XII
Test ikonkiWink

Win2012Server pokazuje jako Win8
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
@up:
Bo tak się przedstawia Wink
A u mnie się nie da zainstalować próbowałem kasować partycje tworzyć i nic cały czas błąd jakiś, pierwszy system MS którego zainstalować nie mogę.
Jaki błąd dokładnie?

U mnie ostatnio był problem z instalacją systemu (czy to Win7 czy Win8) z pendrive''a, którego pojemność była większa od 8GB. Po skonfigurowaniu partycji nie można było kontynuować instalacji - instalator nie mógł znaleźć wybranej partycji systemowej. -,-
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Już nie pamiętam dokładnie było cos że nie można znaleźć lub utworzyć partycji mimo tego że normalnie można było tworzyć i usuwać partycje, też z pendriva chciałem zainstalować.
Na taką informację dziś czekałem Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie wiem, jak ona to robi, ale jest po prostu niesamowita...na 3 kilometrach i taka przewaga...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
ichito napisał(a):Na taką informację dziś czekałem Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie wiem, jak ona to robi, ale jest po prostu niesamowita...na 3 kilometrach i taka przewaga...

Pierwszy punkt pomiarowy to było zmiażdżenie jak dla mnieGrin Jutro zapowiada się naprawdę świetny bieg łączony.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
McAlex napisał(a):Wystarczy kilka wypadków by Katowice stały się totalnie nieprzejezdne :-)

To się zgadza niestety. Jedna stłuczka np. w okolicach tunelu na Chorzowskiej i całe centrum i okolice zapchane. Szczególnie jeśli chodzi o godziny szczytu :/
SpyShelter Firewall
zord napisał(a):A u mnie się nie da zainstalować próbowałem kasować partycje tworzyć i nic cały czas błąd jakiś, pierwszy system MS którego zainstalować nie mogę.


U mnie poszło podobnie jak przy Win7/8 na jednej dużej partycji (po sztuczce ze skasowaniem i rozszerzeniem) - standardowa partycja MBR 32GB. Instalka z pendrive 16GB.

Nie masz przypadkiem za małego rozmiaru partycji?, bo według spec potrzeba min. 32GBWink

Kod:
Be aware that 32 GB should be considered an absolute minimum value for successful installation. The system partition will need extra space for any of the following circumstances:

If you install the system over a network.

Computers with more than 16 GB of RAM will require more disk space for paging, hibernation, and dump files.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
ichito napisał(a):Na taką informację dziś czekałem Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie wiem, jak ona to robi, ale jest po prostu niesamowita...na 3 kilometrach i taka przewaga...

Bo Justysia jest z gór taka normalna swojska kobieta .
Wpis testowy Grin
HP się postarało.
Zainstalowałem z ciekawości na HP Windows 8. I okazuje się że dopracowali sterowniki, nie mam dotykowego ekranu, ale mój touchpad dostał nowe gesty które rozwijają opcje metra bez konieczności jeżdżenia po rogach ekranu, jak fajnie!Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Klasa sama w sobie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nikita napisał(a):
McAlex napisał(a):Wystarczy kilka wypadków by Katowice stały się totalnie nieprzejezdne :-)

To się zgadza niestety. Jedna stłuczka np. w okolicach tunelu na Chorzowskiej i całe centrum i okolice zapchane. Szczególnie jeśli chodzi o godziny szczytu :/


Można ominąć ten tunel jadąc górą. Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Widzieliście kampanie Heyah?
[Obrazek: 537429_401008339981764_690914972_n.jpg]
Fail. Store na blueconnec''cie nic nie chce mi pobrać...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
A czy można szczytować bez orgazmu?Question
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Facepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lol
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Waves97 napisał(a):Widzieliście kampanie Heyah?
[Obrazek: 537429_401008339981764_690914972_n.jpg]

To jest parodia. Oryginalna kampania zawiera podobiznę Lenina.
Akcja z Hitlerem to inicjatywa ludzi przeciwnych wykorzystywaniu wizerunków zbrodniarzy do celów kampanii marketingowych.
ktośtam napisał(a):
Waves97 napisał(a):Widzieliście kampanie Heyah?
[Obrazek: 537429_401008339981764_690914972_n.jpg]

To jest parodia. Oryginalna kampania zawiera podobiznę Lenina.
Akcja z Hitlerem to inicjatywa ludzi przeciwnych wykorzystywaniu wizerunków zbrodniarzy do celów kampanii marketingowych.


Dzięki. Ja trafiłem tylko na takie coś Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości