Webroot SecureAnywhere
Faktycznie, z tych testów można wywnioskować, że jest bardzo źle.
Co innego pokazuje te wideo, w którym rollback radzi sobie całkiem nieźle w starciu z LSP:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale spokojnie, nie będę fanatycznie bronił WSA, bo tak jak każdy soft, również i ten nie zapewnia 100% ochrony.
W moim przypadku przesiadka na niego była podyktowana chęcią maksymalnego odciążenia systemu.
WSA wsparty przez MBAM i HMP oraz "Common Sense 2013" może być bardzo dobrym zabezpieczeniem i jednocześnie nieznośnie lekkim Wink
Odpowiedz
Hm..., dziwne ale jakby WSA wyraźnie spowalniał mi działanie FireFoxa...Suspicious Wcześniej tego nie zauważyłem...
Odpowiedz
Jesteś pewny, że to Webroot?
Mam go na systemach: Win7Prof, XP Prof, XP Home i betę na Viście. Na każdym jest głównie Firefox, a na 7 IE, FF, GC i Safari.
Jedyny problem to synchronizacja plików z innymi kompami na 7 po reinstalacji.
Odpowiedz
asg napisał(a):Jesteś pewny, że to Webroot?

Sprawdzałem na trzech komputerach (w tym jeden świeżutko po formacie) i za każdym razem było identycznie.
Problem zawsze po odpaleniu czy to FF czy GC.IE pracował bez zastrzeżeń.
Odpowiedz
Potwierdzam. Zauważyłem to samo u siebie.
Czysty, świeżutki system, jedynie WSA działa w czasie rzeczywistym i zamraża mi GC podczas oglądania filmów na YT, słuchania muzyki na Grooveshark czy stronach z flashem. Po wyłączeniu WSA wszystko działa aż miło.
Odpowiedz
It pays to buy the program if it is better to look for another solution?
Jag ser mig om och ser
Mitt hem försvinna bort
Min tid där hemma känns
Nu alldeles för kort
Odpowiedz
ktośtam napisał(a):Potwierdzam. Zauważyłem to samo u siebie.<br sab="1291">Czysty, świeżutki system, jedynie WSA działa w czasie rzeczywistym i zamraża mi GC podczas oglądania filmów na YT, słuchania muzyki na Grooveshark czy stronach z flashem. Po wyłączeniu WSA wszystko działa aż miło.

Wrzuć mi link na konkretnie to samo (jeśli nie chcesz tu to na PW) co oglądasz. Chciałbym to powtórzyć u siebie bo na razie ni cholery.

@BudbarareHell
Try before you buy Smile - always
Odpowiedz
asg napisał(a):Wrzuć mi link na konkretnie to samo (jeśli nie chcesz tu to na PW) co oglądasz. Chciałbym to powtórzyć u siebie bo na razie ni cholery.

np.:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co chwilę buforuje i zacina przeglądarkę.
To samo mam ze słuchaniem muzyki na Grooveshark.
Jak wyłączę WSA to jest OK. Nie wiem o co kaman. Wszystkie ustawienia przywróciłem do domyślnych - dalej to samo Sad
Odpowiedz
Hm, dziwne... FireFox znowu zaczął działać tak jak powinien - podobnie Chrome Smile
Odpowiedz
link który mi dałeś zacina się na wszystkim co mam: IE, GC, FF, Safari (Win7Prof, WinXP, Win7HomePremium, Vista, Bada) z Webrootem, GDatą, bez Webroota i bez GDaty, na kompach i na komórce.
Odpowiedz
U mnie także się zacina, tzn. nie w sensie, że cały buforuje, ale po prostu obraz laguje.
Odpowiedz
To akurat wina samego filmu.
Nieważne. Włącz cokolwiek na Grooveshark - u mnie nie da się słuchać przy włączonym WSA, co chwilę przycina Sad
Odpowiedz
A co mieliście oprócz Webroota? U mnie czasem długo buforowało jak miałem z GDatą albo samego ESETa. Teraz mam z MBAM i śmiga wszystko łącznie z Vimeo.
Odpowiedz
Ja mam tylko WSA. Na świeżutkim systemie. Windows Defender mam wyłączony.
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- hehe- spodobało mi się Smile
Też śmiga - nic nie zacina.
edit - zły link. akurat coś z radia było
Odpowiedz
Póki co żadna z przeglądarek nie zamarza Wink
Odpowiedz
No to nie wiem ocb. WSA mnie nie lubi? Sad
Odpowiedz
U mnie działa i jest ok Smile
Odpowiedz
no to fatal. jak macie kupione to tylko support.
U mnie jak wyleciały ESETy i GDaty to wszystko ożyło.
Odpowiedz
Smutłem Sad
Do supportu już pisałem w czwartek i póki co, to zero odzewu...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości