Pogawędki IX
shinjiru napisał(a):wy też tak macie, że zjecie coś, popijecie kawą i muczycie jak krowa? [chce się tak zbekać, ale nie można]DD
Eee tak tylko mam poBeer tym masowym. Kawa to mnie odwadnia strasznie tylko i magnez wypłukuje, ale dbam by do tego nie doszło.

Kurde ostatnio się dziwnie czuję na forum wśród tematów programów zabezpieczających - wszystkie na windowsa i mnie nic nie interesują (czytam tylko jako rutyna by być na bieżąco), a ja sobie siedzę na debianie. Kurde nawet jak się przełączam na win7 to nie ma znaczenia bo tylko odpalam grę/program i działam ehh.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
ja też nie pije, teraz to tak tylko "okazyjnie" Grin


Dodano: 14 lis 2011, 15:18

ale porażka, książka "cała naprzód!"jest praktycznie o tym samym urozmaicona historyjką.... to co w niej zawarte można by napisać na JEDNEJ stronie...
ech Maturzyści ja to mogę Wam życzyć powodzenia. Mi jeszcze daleko do tego.
Dlaczego mój temat nt. sprzętowego firewalla został usunięty? Sad
Nie podobał się Łukaszowi zapewne Tongue

Zainstalowałem Back Tracka. Bardzo ładny interfejs graficzny .
Pokazała się stabilna wersja Pale Moon 8.0 64 bit. Zainstalowałem z ciekawości bo kiedyś było z nią trochę problemów na wersji beta, poprawili, fajna jest i szybka.
buri napisał(a):Kurde alem leniwy nic nie robię od dwóch dni tylko grzebię na kompie - jak ja potrzebuję motywacji do działania ... a nigdzie jej nie ma jak jest potrzebna


Często też tak mam niestety - człowiek siedzi niby długo, a nic z tego nie ma, nic sensownego nie robi i stosuje "spychologię" na ważne sprawy...

Eru napisał(a):Ja tam kawy nie pije Tongue


+1

Waves97 napisał(a):Nie podobał się Łukaszowi zapewne Tongue


Żadnego tematu o firewallu nie usuwałem.
@krzysiekx:
Sprawdź go w wyszukiwarce, możliwe że poleciał gdzieś na dół.
lukasamd napisał(a):
buri napisał(a):Kurde alem leniwy nic nie robię od dwóch dni tylko grzebię na kompie - jak ja potrzebuję motywacji do działania ... a nigdzie jej nie ma jak jest potrzebna


Często też tak mam niestety - człowiek siedzi niby długo, a nic z tego nie ma, nic sensownego nie robi i stosuje "spychologię" na ważne sprawy...

Moim największym wrogiem w takich chwilach są... karty w przeglądarce None Otwarte 3 okna przeglądarki, w każdym po 15 kart, matryca mi już pęka, co trzecia karta na inny temat, ruszonych zagadnień około 10 - żadne nie doprowadzone do końca. Finalnie zamykam przeglądarkę i idę zapalić, by w kolejnej sesji uruchomić o 2 karty mniej i tak w kółko...
SpyShelter Firewall
Siemka Smile
Kilka dzionków mnie chyba nie było...
Wam też googol nie działa?
Cytat: 500 Internal Server Error
u mnie działa, może masz trojana albo coś innego Cool
WIN11
Ventura
polak900 napisał(a):u mnie działa, może masz trojana albo coś innego Cool

Myslę, że to jest oznaka rootkita ZA Grin

Jakieś dziwne te emotikony :crazy:
Jak się ona nazywa, ktoś wie??!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Jak się ona nazywa, ktoś wie??!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A co? To jakaś znana aktorka/modelka?
SpyShelter Firewall
Jakaś modelka, znalazłem na stronie spośród innych modelek. A ta spodobała mi się najbardziej Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Rysy twarzy podpowiadają mi że to Niemka - bez obrazy oczywiścieGrin
ale bym chciał zobaczyć Zeroaccess na Linuxie CrazeD
Chyba na linuxa bo na Linuxie jak to określiłeś nie ma wersji.

Próbowałem złamać samemu sobie hasło na router - WPA2 Back Trackiem.
Przy komendzie :
Kod:
airodump-ng --bssid (tu bssid) -w handshakefile -c 1 mon0

Owszem liczy mi te Data ale nie da się zatrzymać i pisać nowej komendy .
Kod:
aircrack-ng -w ( nazwa słownika )

Natomiast tu próbowałem dużej ilości lokalizacji słownika.

Orientuje się ktoś i byłby w stanie pomóc?
Waves97 napisał(a):Rysy twarzy podpowiadają mi że to Niemka - bez obrazy oczywiścieGrin


Spoko, każda informacja się przyda.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

może ktoś zechce się pobawić? ;P
Dzisiaj dostalem taki error
Jakie skerety? Jakie Stany Zjednoczone?Grin


Załączone pliki Miniatury
   

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości