"Zemana Antilogger Tests" - test użytkownika
#5
Oczywiście zgadzam się, że SpyShelter jako antykeylogger wymiata. I sam mam go na kompie z niedawnej półrocznej promocji (więc nie mogę powiedzieć, że mam go na stałe, a co potem - zobaczymy). Chodziło mi o niektóre komentarze na Wildersach po jednym teście, że ZAL w wersji 2.x to porażka i wrócą do wersji 1.9. Są one bez sensu, bo ZAL w wersji 1.9 miał wady i należało go wzmocnić, co zrobiono przez implementację do niego ZAM. Więc z tego punktu widzenia lepszy jest ZAL w wersji 2.x niż 1.9. Jako antykeylogger jednak nie jest w pełni skuteczny (przynajmniej w wersji 1.9) A co do tego, co napisałem "iż ZAM w moim wypadku dał najlepszą ochronę" to prosty wynik tego co się działo na moim kompie tj. Bitdefender w ogóle nie zareagował, ZAL częściowo przepuścił, a ZAM zamknął i wrzucił do kwarantanny.
W kwestii ZAM kilka testów poczytałem z różnych źródeł i jednak w dużej mierze daję im wiarę, a przynajmniej w tym że ZAM doszedł skutecznością Hitmana.
Dzięki za linka - poczytam. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: "Zemana Antilogger Tests" - test użytkownika - przez Konto usunięte - 12.09.2016, 11:51
RE: "Zemana Antilogger Tests" - test użytkownika - przez zeno06 - 28.10.2016, 21:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości