Pomóżcie zidentyfikować i usunąć
#1
Cześć. Jestem nowicjuszką, jesli chodzi o kwestie identyfikowania i usuwania zlosliwego oprogramowania, dlatego bede wdzieczna za wasza pomoc i wiedze w ww.temacie. Na moim pc zadomowil sie jakis wir-nie wiem co to dokladnie moze byc, poniewaz avast nie wykryl zadnego zagrozenia (jedyne ostrzezenie, to ze nie mogl zeskanowac pliku C:\\WINDOWS\winstart.bat-niedostepny), wszelkie skanery online równiez nic nie pokazaly.Wirus pojawia sie od czasu do czasu, co chyba jest dziwne-towarzyszy temu pojawianie sie samoistnie piszacej sie litery ssssssss (w duzym zwielokrotnieniu) np. przy odpaleniu gg lub przez iexplorer googla, czasami podswietlaja sie na przemian ikony na pulpicie lub w trakcie pisania tekstu do wyrazow wskakuje wspomniane "s".Nie mam pojecia co to moze byc-myslalam, ze to rundl32.exe, ale otwierajac menedzera nie widze takiego procesu, nie widze tez nic innego co byloby podejrzane-dziwi mnie tez to, ze to ssss czasami sie pojawia, a czasmi wszystko zachowuje sie ok.Zauwazylam, ze takie "zachowanie" znika po jakimkolwiek zeskanowaniu online, ale pozniej problem powraca.Licze na jakakolwiek pomoc, bo sama niestety nic juz nie wymysle.Dziekuje Smile
Marina
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomóżcie zidentyfikować i usunąć - przez marina81 - 03.08.2011, 13:40
Re: Pomóżcie zidentyfikować i usunąć - przez Apocalypse - 05.08.2011, 06:43
Re: Pomóżcie zidentyfikować i usunąć - przez Apocalypse - 05.08.2011, 09:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości