Aero2 - problem z zasięgiem, czy kartą?
#1
Zachęcony niską ceną zamówiłem sobie jakiś czas temu Aero2. Karta doszła jeszcze przed modemem, sprawdzałem więc w telefonie, ale tam nie działała, uznałem, że trzeba modemu.
Kupiłem polecany przez wiele osób Huawei E3131 i niestety mam problem. Po zamontowaniu karty nadal brak sygnału, nie łączy się. Sprawdzałem modem kartą z T-Mobile - od razu jest, złapał 3G na zasięgu lepszym niż z telefonu.

W czym więc może leżeć problem? Karta jest nowa, wygląda idealnie i działa poprawnie, bo pytała o PIN.
Czy możliwe, że to problem z zasięgiem? Wg. mapki pokrycia, powinno u mnie działać.
Wg. btsearch w mojej miejscowości są 4 nadajniki (Orange, T-Mobile, Plus i Play), każdy obsługuje UMTSa.
Jutro postaram się sprawdzić w innej miejscowości, gdzie mam wszędzie full-zasięg 3G na T-Mobile.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Aero2 - problem z zasięgiem, czy kartą? - przez Konto usunięte - 15.08.2012, 13:53
Re: Aero2 - problem z zasięgiem, czy kartą? - przez Konto usunięte - 15.08.2012, 14:14
Re: Aero2 - problem z zasięgiem, czy kartą? - przez McAlex - 15.08.2012, 14:20
Re: Aero2 - problem z zasięgiem, czy kartą? - przez Konto usunięte - 16.08.2012, 09:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości