XP musi odejść...ostatnie odliczanie
#29
Dawno temu w carskiej Rosji arystokracja była panami świata. Gdy Rewolucja odesłała ich na śmietnik historii, musieli zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Głód był powszechną sprawą. Aby zdobyć coś do jedzenia arystokraci sprzedawali rodowe klejnoty za worek mąki. W Piotrogrodzie ludzie zdzierali korę z drzew i zrywali korę w parkach, żeby mieć z czego ugotować zupę; rzucali się z toporkami i nożami na zdechłe z głodu konie, unosząc do do pozamarzanych mieszkań to, co zdołali wyrwać dla siebie – trochę mięsa, podrobów lub ścięgien.

Niejaki książę Sergiej Trubieckoj śmiał się, że gdy teraz jego służący oznajmiał: „Wasza Wysokość, koń gotowy”, nie oznaczało to już, że go osiodłał, tylko że go ugotował i podał na stół.

Taka radykalna zmiana czeka teraz użytkowników Windows XP, do których się zaliczam. Tym razem na śmietnik historii wysyła nas pewna firma, zaprzestając aktualizacji swego produktu. Co ciekawe ten produkt nadal świetnie działał, w przeciwieństwie do carskiej Rosji. I co jeszcze ciekawsze, przeżyłem już podobną sytuację, gdy pewna firma -znany producent drukarek -chyba celowo zapomniał o wydaniu nowych sterowników dla Win7.
I od tego czasu sprawna drukarka stoi i zbiera kurz.

Może porównanie do zjadania kopyt konia jest nazbyt radykalne, ale faktem jest, że producenci zachowują się niczym bolszewicy. Wprowadzają zmiany tak, jak im jest to potrzebne i nie szanują użytkowników. Rewolucje przeprowadzają obecnie kapitaliści. Marks i Lenin- jeśli mogliby wstać z grobów -byliby zdziwieni...

Mój informatyk niedługo powiadomi mnie, że Windows XP jest gotowy... do spożycia... :crazy:
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 11:14
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Eugeniusz - 04.03.2014, 14:04
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 14:26
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 03.04.2014, 11:40
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 04.04.2014, 10:40
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Adi Cherryson - 02.05.2014, 00:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości