DuckDuckGo - wyszukiwarka ceniąca twoją prywatność
#24
heros1303 napisał(a):Ja odniosłem wrażenie, że starpage jest trafiniejszy od DDG mimo ustawień na PL itp rzeczy w ustawieniach, ale to tak moim zdaniem. Chociaż jakoś i tak wygodniej i fajniej korzystać z DDG a jak by dorobili się jak już robi sp pocztę darmową. Było by można zrezygnować z wielkich wrót G....E.

Tak nawiasem ktoś wie na jakiej zasadzie działa zapis ustawień w chmurze w obydwóch przypadkach?

P.S: o ddg dowiedziałem się w sposób normalny. Czasami pojawia się podczas wyszukiwań po prawej stronie. Wtedy właśnie pojawia się czasami koło czerwone o tych testach tego next. Spójrz podczas wyszukiwań Smile

Hmm.
Wiesz. E-maile musiały by być gdzieś (na serwerach) zapisywane , a to naraża dane na odczytOczywiście DDG może szyfrować te emaile, jednak DDG będzie musiało zapisywać te emaile. Poza tym dużo emaili będzie zajmować dużo miejsca, co bęfdzie kosztować. Ggle oferuje swoje usługi za darmo, ale i tak na nas zarabia, przez swoje usługi (np.poczta Ggle+ itd...).
Lubię i startpage i DDG.
Anonimowe zapisywanie danych - Zapisujesz w chmurze swoje ustawienia DDG, i przywracasz je wpisując hasło. Heh wpisałem hasło "duckduckgo" i dało mi ustawienia: kraj - kanada i jakiś motyw i inne ustawienia. Po prosru ktoś zapisał te dane i dał hasło duckduckgo a ja sobie tak napisałem i dało mi ustawienia DDG kogoś. Po prostu zapisujesz swoje ustawienia DDG pod jakimś hasłem (najlepiej silnym i jest tam taka opcja).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: DuckDuckGo - wyszukiwarka ceniąca twoją prywatność - przez zbc - 15.05.2014, 21:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości