"Profesjonalny" test avast vs kaspersky
#14
Cytat:
Z avast! korzystałem również dwa miesiące i w porównaniu do Kasperskiego byłem oszołomiony i zadowolony. O nic się nie pytał, nie wyskakiwały żadne okienka, nie spowalniał pracy komputera, nawet podczas skanowania. Po prostu luksus!

Gość nie wie o czym pisze. Pewnie testował KIS vs Avast, wiadome jest, że firewall musi się nauczyć.

Cytat:
Kaspersky wywiera pozytywne wrażenie pod względem jakości
ochraniania(...)

czego?

Podsumowując, nie wiem o co chodziło autorowi tego... porównania antywirusów. Autor prawdopodobnie nie widział renomowanego testu na wykrywalność, sam chciał przyszpanować "Elo 3 2 0!jestem boski! Zrobiłem test Avasta i Kasperskyego!"

Sorry, ale jak tak wyglądają pozostałe teksty na tamtej stronie, to było to moje pierwsze i ostatnie wejście na powyższą.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: "Profesjonalny" test avast vs kaspersky - przez adam_993 - 19.04.2009, 16:39
Re: "Profesjonalny" test avast vs kaspersky - przez adam_993 - 19.04.2009, 16:43
Re: "Profesjonalny" test avast vs kaspersky - przez Jurek - 19.04.2009, 18:59
Re: "Profesjonalny" test avast vs kaspersky - przez Plati - 13.11.2011, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości