Promocja Specjalna promocja SpyShelter dla użytkowników SafeGroup
#20
Witam,

@ichito

dziekuje za szybka i wyczerpujaca odpowiedz, ja osobiscie uzywam EAM i OA Pro no i oczywiscie SpyShelter Premium, mam jednak tutaj wlasnie Laptopa od klijenta ktorego juz naprawilem, i gdzie juz jest zainstalowany EAM. Staram sie wlasnie przekonac goscia do zakupu SpyShelter Firewall , jednak ta nie integracja jakos sie mu nie widzi ze tak powiem. Dodam ze od jakiegos czasu namawiam klijentow do zakupu wlasnie SpyShelter, tutaj w Berlinie jest to malo znany soft. Niemcy kochaja wrecz Avire i AVG oczywiscie w darmowej wersji, a ja im polecam dodatkowo SpyShelter.

Co do dozywotniej licencji , cena jaka pobiera Firma jest dobra nawet jesli byla by to cena za rok. Program jest tego warty, a nic nie trwa wiecznie, a jesli chodzi o zauafanie , to komus trzeba w koncu wierzyc co nie :-)

Pozdrawiam serdecznie cala redakcje z Berlina

Jacenty
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Specjalna promocja SpyShelter dla użytkowników SafeGroup - przez Konto usunięte - 24.10.2014, 08:34
Re: Specjalna promocja SpyShelter dla użytkowników SafeGroup - przez Konto usunięte - 30.10.2014, 08:04
Re: Specjalna promocja SpyShelter dla użytkowników SafeGroup - przez Jacenty - 30.10.2014, 10:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości