Linux Desktop
#3
Krytyka jest jak najbardziej mile widziana na tym polega forum ze się dyskutuje o wszystkim. Wink 
Nie chodziło mi w sumie o pokazanie możliwości systemu ale o wygląd. Jednak jeżeli już jest taka potrzeba to moim zdaniem jak najbardziej widać tutaj właśnie możliwości Linuxa. Mozna ustawić wszystko pod swój gust i według własnego uznania bez używania do tego programów trzecich głęboko integrujących się w system. Na Windowsie do takiej czynności potrzeba jakichś tam "dziwnych" programów z rożnych źródeł które najczęściej uszkadzają system, podmieniają biblioteki DLL tylko po to żeby można było zmienić wygląd systemu. To jest wolny system i mogę go nazwać "moim" czego nie można już powiedzieć o Windowsie 10 gdzie Microsoft robi co chce i zmienia co chce i kiedy chce nie pytając mnie o zdanie. Nie wiem czy stawiałeś już Arch Linux gdzie ty sam wybierasz co i jak ma być instalowane i jak wyglądać. Tego nie daje żaden inny system wiec jeżeli chodzi o możliwości to Linux ma ich bardzo dużo i to nie tylko w samej zmianie wyglądu chociaż tym już tylko bije Windowsa na głowę. Nie chodzi tutaj także o to co jest i gdzie lepsze ale o właśnie zwykle możliwości systemu bez wywoływania jakiejś dyskusji Windows - Linux bo to nie ma sensu i nigdy końca. Wink
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Linux Desktop - przez Jacenty - 15.11.2015, 21:29
RE: Linux Desktop - przez Quassar - 16.11.2015, 00:50
RE: Linux Desktop - przez Jacenty - 16.11.2015, 01:23
RE: Linux Desktop - przez Quassar - 16.11.2015, 02:50
RE: Linux Desktop - przez Jacenty - 16.11.2015, 08:01
RE: Linux Desktop - przez ichito - 16.11.2015, 08:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości