Wygraj Avast Internet Security!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą AVAST Software przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest popularny produkt Avast Internet Security.

W związku z tym oddamy w Wasze ręce 10 licencji jednostanowiskowych na 1 rok.
[Obrazek: Avast-Internet-Security%2B2016.jpg]
Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz i uzasadnij dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Avast IS.
2. Konkurs trwa do 31.10.2016 do północy. Ostatnie zgłoszenia przyjmujemy do godziny 23:59
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w przeciągu 7 dni (tj. 07.11.2016 23:59) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.*
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w innym terminie, oraz zmiany zasad konkursu w trakcie jego trwania.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Chciałbym wygrać licencję na produkt: Avast Internet Security, ponieważ mój kuzyn niedawno kupił sobie nowy komputer, a ponieważ nie chcę aby Jego prywatne dane przestały być prywatne - dlatego biorę czynny udział w konkursie! Smile
Odpowiedz
#3
Bardzo chciałby licencję do Avast Internet Security ponieważ dobrze działa i nie muli obecnie ma wersje testową która się kończy za 10 dni . Grin
Odpowiedz
#4
Ech...przy odrobinie szczęścia wreszcie będę miał możliwość zapoznać się z wersją IS.
Odpowiedz
#5
Chciałbym wygrać licencję do testów, sprawdziłbym czy poprawił się Avast, czy tak jak wcześniej służył tylko jako atrapa av.
Odpowiedz
#6
Chiałbym aby mama miala antywirusa avast.
Odpowiedz
#7
Kiedyś używałem Avast IS i nawet sobie chwaliłem. Chciałbym znowu zainstalować tego antywirusa na mojej leciwej maszynie...
Odpowiedz
#8
Może ja Grin
Mam dobre zdanie o nim Smile
Odpowiedz
#9
Chętnie przygarnę licencję na antywirusa, ponieważ obecna mi się już kończy. Dlatego zgłaszam się do konkursu.
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#10
Promo fajne. Może się uda albo nie. Program ten zainstalowałbym swojej żonie na laptopie. Dla niej to wystarczy Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
Witam

Bardzo by mi się przydał Avast IS.Jest to jeden z lepszych i cenionych na rynku programów .Polecam wszystkim.
Odpowiedz
#12
Zgłaszam się, chętnie przygarnę i zobaczę jak to się sprawuję Grin
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#13
Siemson, dlaczego chciałbym wygrać? Bo pamiętam starego avasta 4.8 Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#14
Niedługo skończy mi się licencja co prawda to inny pakiet ale może czas na zmiany.
Odpowiedz
#15
Kiedyś używałem Avasta Antivirusa Free i sprawował się dobrze.
Chciałbym popróbować użycia Avasta Internet Security, ponieważ
myslę, że antywirus się nie popsuł a zintegrowany firewall może być
dobrym rozwiazaniem.
Szczególnie, że samodzielnych firewali jak na lekarstwo.
Odpowiedz
#16
Chętnie przygarnąłbym licencję, ponieważ kiedyś posiadałem jednoroczna licencję również na wersję Internet Security i byłem zadowolony Smile
Odpowiedz
#17
Chciałbym wygrać, ponieważ obecnie korzystam jedynie z Windows Defendera a zawsze przydałaby się nieco rozszerzona ochrona Smile
Odpowiedz
#18
Chciałbym wygrać zabezpieczenie ponieważ w chwili obecnej jestem baz stałego zabezpieczenia komputerowego.
Odpowiedz
#19
Jakoś nie miałem nigdy na dłużej przekonania do tego programu, może teraz zmieniłbym o nim zdanie i zostałby u mnie na dłużej.
Odpowiedz
#20
Chciałbym wygrać, żeby móc zabezpieczyć komputer brata. Juz od kilku miesięcy nie korzysta z zadnego AV.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości