Jaki bezpłatny antywirus wybrać
#12
(31.03.2017, 20:44)cytrusss76 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły. Może na przykład AW + plus coś dla zwiększenia ochrony chociaż z drugiej strony mógłby też być jakiś skuteczny AW

Zemana to nie tylko skaner, gdyż jeśli chodzi o ochronę w czasie rzeczywistym w stosunku do plików zachowuje się jak AV. Poza tym jest antykeyloggerem, co prawda z ograniczonym działaniem tylko do szyfrowania tekstu. To jednak na lolka, który zaoferuje darmowy hotspot (przeczytaj sobie inny wątek na forum o eksperymencie z darmowym hotspotem) lub podstawi lewą stronkę, na której spróbujesz się zalogować wystarczy. Wystarczy ponieważ uzyska dane, które będą zaszyfrowane i żeby zrobić z nich użytek będzie jeszcze musiał być na tyle bystry, żeby je umieć odszyfrować. Zemana może spokojnie funkcjonować z typowym AV (sam używałem ZAL z Bitdefenderem lub Avastem). Zdaje się znajdziesz teraz aktywną promocję na program podaną wyżej przez @witek21. Do tego oczywiście menadżer haseł (żadnego trzymania danych w chmurze i synchronizowania za jej pośrednictwem). Zaproponuję Enpass (sam używam Dashlane). Odpowiadając @ichito z innego wątku - też jestem za wszechstronną ochroną przy czym nie widzę przeciwwskazań do łączenia ochrony  sygnaturowej z niesygnaturową. Dorzuciłbym jeszcze moduł antyexe w postaci VoodooShield (bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych). Oczywiście backup - może być Macrium Free lub Easeus ToDo Backup (jest teraz aktywne promo na wersję płatną

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

  lub 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

). Co do samego AV i firewalla koledzy pewnie coś zaproponują. Sam nie korzystam z bezpłatnych rozwiązań, gdyż udaje mi się załapać na jakieś aktywne promo na wersję płatne. Gdybym się jednak nie załapał to skorzystałbym z bety Kasperskiego 2018 (linki znajdziesz na forum), a co do zapory korzystałem czasami  z Windows Firewall Control (bardzo wygodne narzędzie). Korzystam też z Adguarda - aplikacja desktopowa to coś więcej niż jest zwykły bloker reklam, posiada filtr witryn, blokowanie ciasteczek, nagłówków, a także ukrywania prawdziwych danych i adresu IP (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) .
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free


Wiadomości w tym wątku
Jaki bezpłatny antywirus wybrać - przez cytrusss76 - 30.03.2017, 15:57
RE: Jaki bezpłatny antywirus wybrać - przez Tibu 11 - 30.03.2017, 19:42
RE: Jaki bezpłatny antywirus wybrać - przez neon - 31.03.2017, 08:55
RE: Jaki bezpłatny antywirus wybrać - przez Tibu 11 - 31.03.2017, 13:44
RE: Jaki bezpłatny antywirus wybrać - przez zeno06 - 31.03.2017, 23:44
RE: Jaki bezpłatny antywirus wybrać - przez zmij - 01.04.2017, 09:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości