Najnowszy test programów IS Komputer Świata
#40
polak900 napisał(a):bo to debile są kury powinni macać a nie testować zabezpieczenia, poniosło mnie trochę
gdata zawsze była skuteczna i w czołówce


wyluzuj, idź się dotlenić na świeżym powietrzu, wiem ,że w szpitalu jest nie przyjemny zapach, ale dosyć. Od Paru dni coś się z Tobą dzieje. ALbo piszesz bez komentarza, albo się spinasz. Jak już nie masz możliwości wyjścia na zewnątrz kolego doktorku to weź jakąś melisę lub jakieś ziółka zaparz, uwierz mi pomagają, zaoszczędzą Ci stresu. Chyba,że u Ciebie występuje syndrom wypalenia na forum więc Ci nie pomogę, mogę tylko doradzić urlop na jakiś czas PozdrawiamWink
polak900 napisał(a):bo chcieli ośmieszyć pakiety free
avira zgodziła się na test jak to słusznie zauważył likwidator ,bo była pewna swojej jakości


Ziomek, nie chodzi mi ,żeby pokazać,że Avira jest słaba, jako Avbardzo dobra tylko,że jak mogą się zgodzić na taki test w dodatku wystawiając sam Av. To wina zarządu co kieruje sprawami firmy, to jest ich porażka.
Dozamet1 napisał(a):jak się ośmieszyła skoro dość dobrze wypadła jako produkt free


Ośmieszyła się władza firmy, wielkie niedopatrzenie , jeszcze dali free no bez jaj, w sumie jakby dali pakiet suite za dużo by nie powalczyli bo Fw nie mają najwyższych lotówWink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Najnowszy test programów IS Komputer Świata - przez Jurek - 04.01.2010, 14:53
Re: Najnowszy test programów IS Komputer Świata - przez LikwidatoR - 04.01.2010, 16:22
Re: Najnowszy test programów IS Komputer Świata - przez adam_993 - 04.01.2010, 16:53
Re: Najnowszy test programów IS Komputer Świata - przez zbillu - 26.01.2010, 00:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości