Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;)
#22
kamil10506 napisał(a):@ichito, Kaspersky na standardowych ustawianiach miał skutecznosc bodajże 55%, a na maks. chyba 95%. Zmiana ustawień nic nie daje? Smile
Eset też mial przyzwoity wynik po zmianie ustawień.
Chyba, że miales na mysli tylko zapory OA, PCTools, DW, Jetico, Comodo i Outpost Smile

Kamil...popraw się Smile
ichito napisał(a):
messier napisał(a):powinni napisac jak zmieniali te ustawienia na max

Widać, co potwierdza wynik jednakowy lub bardzo zbliżony do wyników "fabryczne" i "max" , że niektóre zapory oferują na wejście niemal wszystko bez dodatkowej ingerencji...tak ma (jednakowo lub z wynikiem zbliżonym) DW, OA, Jetico, Online Solution, Comodo (...)
Wg mnie chyba pomyłką można nazwać rozpiętość wyników na poziomie od kilkunastu do prawie 40 % (jak Kaspersky, F-secure, PC Toolsy, McAfee, Bitdefender czy Eset),(...)Smile

O te rozrzuty mi chodziło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lukas...obrazki może nie będą za bardzo czytelne, bo arkusz jest obszerny...tu mam ustawiony widok tylko na 50%, a i tak nie widać wszystkiego wszerz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Eugeniusz - 11.09.2011, 16:45
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 11.09.2011, 17:01
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Eugeniusz - 11.09.2011, 17:09
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 11.09.2011, 17:13
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 11.09.2011, 22:33
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 12.09.2011, 08:33
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez ichito - 12.09.2011, 08:51
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 12.09.2011, 09:06
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 12.09.2011, 13:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości