Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;)
#24
Masz rację Lukas...moja odpowiedź to niewypał ...zachłysnąłem się pewnie ilością pól, kolorkami, komentarzami i czymś pewnie jeszcze, a nie zwróciłem uwagi na nagłówkiFacepalm
Jedyne co znalazłem na temat ustawień to ten fragment (tłumaczenie Google) i niestety nie za wiele on wyjaśnia
Cytat: Testy zostały przeprowadzone na dwóch rodzajach ustawień: standardowe zalecane przez producenta (domyślnie) i maksimum.

W pierwszym przypadku były używane przez domyślne ustawienia producenta i wykonane wszystkie zalecane programu działania.

W drugim przypadku, oprócz wszystkich ustawień, które zostały wyłączone w "default", ale może to mieć wpływ na wyniki badań są wliczone w cenę i / lub doprowadzić do pozycji maksymalnej (najbardziej restrykcyjne ustawienia). Innymi słowy - poprzez ustalenie maksymalnego ustawienie odnosi się do przeniesienia wszystkich dostępnych ustawień graficznego interfejsu użytkownika dla wszystkich modułów związanych z wykrywania szkodliwego pliku lub aktywności sieciowej, za scenariusz najbardziej poważne.

Ze względu na zasadnicze różnice w DefenseWall logiki konkurencji kontrolowane przez aplikację można uruchomić z zaufanych (strefa zaufana) lub z nedovernnoy strefy (niezaufanych strefy). Dlatego w tym przypadku pojęcie "maksimum" lub "standardowe" ustawienia trybu używane do kontroli ustawienia w aplikacji strefie niezaufanych. Narzędzia do testowania produktu uruchomić z niezaufanych strefy (z zewnętrznych nośników).

Zastanawiał mnie tylko taki wynik OA OSSS i Jetico oraz to, że dla obu ustawień był jednakowy...ale na dyskusja Wildersach podsunęła mi pewien fakt, który powinien był być wcześniej oczywisty - testowano OA Premium, który nie zawiera w sobie modułu AV-Antymalware...Jetico i OSSS również. Natomiast z krótkiego wyjaśnienia metodologii wynika, że ustawienia "maks" to maksymalne dostępne z interfejsu programu ustawienia wszystkich modułów ...wszystkie inne pakiety takie moduły AV mniej lub bardziej rozbudowane w sobie posiadają, a te 3 programy z tym samym wynikiem nie i to chyba wyjaśnia ten jednakowy wynik...nie było już co ustawiać dodatkowo, by ten wynik mógł się zwiększyć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Eugeniusz - 11.09.2011, 16:45
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 11.09.2011, 17:01
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Eugeniusz - 11.09.2011, 17:09
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 11.09.2011, 17:13
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 11.09.2011, 22:33
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 12.09.2011, 08:33
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 12.09.2011, 09:06
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez ichito - 12.09.2011, 13:08
Re: Test zapór seciowych od anti-malware.ru ;) - przez Konto usunięte - 12.09.2011, 13:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości