RING - Czyli test darmowych programów zabezpieczających.
ELWIS1 napisał(a):Co do ashampoo to zobaczymy. Piłka jest w grze więc wszystko może się zdarzyć.


Co do screenów czy filmików - to nie zaśmiecanie tematu tylko uatrakcyjnianie testu - tu jesteś w błędzie, i właśnie czas tu jest niepotrzebny , bo robienie ich to chwila moment. Jeśli z nich zrezygnowałeś - cóż ... marnie to wygląda. Swego czasu też takie test on-demand robiłem. I przyznaję się bez bicia - też takie marne były - bez screenów , tylko suche liczby. Ale odeszły do lamusa. Real-Time test wszystko wyparł teraz . Wink

Tak zobaczymy -pozycję nr.1 na liście wygranych.

PS: Mógłbyś podawać jakie to paczki , z którego dnia, skad są?


Baza wirusów wszystkich Twoich programów powinna być zaktualizowana jednego dnia gdy je zainstalowałeś a następnie wyłączona aż do momentu tzw. finału - wynik wtedy jest rzetelny. Jeśli są aktualizowane przedtestem - wynik znacząco się różni w programach bo przybywa jednym sygnatur a innym nie i klasyfikacja miejsc może wyglądać zupełnie inaczej niż to przedstawiasz.
Test wtedy do poprawki niestety.


Kiedyś też mi to wytknięto przy testach on-demand - i prawidłowo , i popieram. Test powtórzyłem - by był wiarygodny.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: RING - Czyli test darmowych programów zabezpieczających. - przez andrzej76 - 31.05.2012, 21:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości