Live Security kontra antywirusy (test autoochrony)
#96
Rzeczywiście w żadnym z moich testów nie podałem czy dany program antywirusowy wykrywa tego Fake Av. Jednak mogę Cię zapewnić, że w każdym przeprowadzonym przeze mnie teście użyłem tej samej próbki, którajuż w momencie pierwszego testu była wykrywana przez większość antywirusów. Przecież nie będę czekał aż wszyscy producenci antywirusów dodadzą definicję tego Live Security Platinum do swojej bazy. Tym bardziej, że jak już wspomniałem test był zawsze przeprowadzany na tej samej próbce, co według mnie oznacza równe szanse.
Na dodatek mogę jeszcze dodać, że jak spojrzy się na moje testy to widać na obrazkach jak w każdym teście antywirusy po włączeniu ochrony albo przeskanowaniu systemu wykrywają tego szkodnika za pomocą definicji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/malware]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez andrzej76 - 19.07.2012, 13:07
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez andrzej76 - 19.07.2012, 13:53
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez andrzej76 - 19.07.2012, 20:01
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez andrzej76 - 19.07.2012, 20:08
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez ktośtam - 21.07.2012, 10:11
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez F4z - 22.07.2012, 02:04
Re: Live Security kontra antywirusy (test autoochrony) - przez ktośtam - 23.07.2012, 17:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości