Ankieta: Za produkt, którego z producentów byłbyś gotów zapłacić?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Avast
3.85%
2 3.85%
AVG
11.54%
6 11.54%
Avira
1.92%
1 1.92%
Bitdefender
0%
0 0%
Emsisoft
21.15%
11 21.15%
Eset
3.85%
2 3.85%
Kaspersky
13.46%
7 13.46%
Norton
7.69%
4 7.69%
Panda
1.92%
1 1.92%
inny lub żaden (napiszę w komentarzu)
34.62%
18 34.62%
Razem 52 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Za produkt, którego z producentów byłbyś gotów zapłacić?
#20
Głosowałem "inny lub żaden"...lubię wiele programów, które są płatne i których używam dzięki promocjom czy konkursom, ale jak wiadomo nie to jest pewne źródło ich pozyskiwania. Często się zastanawiałem, czy wydałbym "grosz" na nie w normalnym trybie i chyba zawsze znajduję odpowiedź NIE Smile Poza jednym programem - to Shadow Defender.
W zależności od kategorii programumożemy mieć więcej lub mniej odpowiedników darmowych, ale zawsze jakiś się znajdzie i to mnie w zupełności satysfakcjonuje. Tak sobie myślę, że im więcej wiemy na temat bezpieczeństwa (infekcje, metody zapobiegania i ochrony, leczenie...) tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że mając mniej lub bardziej doskonałe mechanizmy systemowe, do tego zdrowy rozsądek i odpowiednią wiedzę, to tym mniej - lub wcale - możemy wydać na oprogramowanie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Za produkt, którego z producentów byłbyś gotów zapłacić? - przez ichito - 30.07.2012, 09:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości