Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach
#37
Street napisał(a):Oto jest pytanie Grin osobiście biorąc pod uwagę wykrywalność stawiał bym na f-secure.. natomiast lekkość z pewnością norton.. oba pakiety swego czasu gościły u mnie na kompie i nie miałem z nimi problemu.. Zarówno z tym jak i tym spokojnie możesz buszować po necie


Barti18 napisał(a):
Street napisał(a):Oto jest pytanie Grin osobiście biorąc pod uwagę wykrywalność stawiał bym na f-secure.. natomiast lekkość z pewnością norton.. oba pakiety swego czasu gościły u mnie na kompie i nie miałem z nimi problemu.. Zarówno z tym jak i tym spokojnie możesz buszować po necie


mhm a co sądzisz o tym co koledzy mi polecali avast warto jego zaistalować czy odrazu pobrac F-secure lub nortotana z wersi promocyjnych?


Zależy czego oczekujesz od oprogramowania. Jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem to proponuję F-Secure. Najnowsza wersja jest jeszcze bardziej uproszczona, interfejs ma przejrzysty, wszystko jest jasne. Ma bardzo dobre wyniki jeśli chodzi zużywanie zasobów systemowych (tzn. bardzo mało zżera), nie opóźnia startu, tak lekki i bezproblemowy, że zapominasz o jego istnieniu.Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Proszę mi Doradzić co zmienić w moich zabezpieczeniach - przez Predator - 14.10.2012, 22:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości