XP musi odejść...ostatnie odliczanie
#6
Eugeniusz napisał(a):Przecież XP jest najczęściej używany na komputerach z poprzedniej epoki, z jednordzeniowym procesorem i z jednym lub dwoma gigabajtami RAM. Gdzie tu jest sens pakowania najnowszego systemu?

To prawda...u mnie chodzi na laptoku sprzed 7-8 lat i choć nie zamierzam migrować póki co do "niczego", to nie robię tego głównie ze względu na możliwości sprzętowe. Myślę, że dla większości użytkowników XP myśl o przesiadce na inny system na razie budzi tylko zdziwienie (dlaczego, skoro dobrze działa?)...u innych panikę, bo co w zamian (na co zamienić i jak to zrobić?)...innych budzi wk...nie, bo dlaczego ktoś znów chce od nich kasę wyciągnąć.
W tle tego uśmiercenia systemu czai się pokoleniowa zmiana sprzętu i to czasem zasadnicza czyli poza komputerem również np. drukarka, urządzenia wielofunkcyjne, itp...sam nie wiem, czy to dobrze czy źle...a póki co należę do grupy tych "wk" bo nie dość że mam XP, to jeszcze szykuje mi się zakup drukarki lub czegoś bardziej funkcjonalnego.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 11:14
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Eugeniusz - 04.03.2014, 14:04
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 14:26
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez ichito - 04.03.2014, 14:28
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 03.04.2014, 11:40
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 04.04.2014, 10:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości