XP musi odejść...ostatnie odliczanie
#13
Jak ktoś słusznie wspomniał, nie ma co robić z tego jakiejś afery, zmuszają ludzi do przesiadania się na nowsze systemy, żeby zarobić na tym, co wystrugali, a wysoka pozycja XP im nie pomaga Tongue
Jeśli chodzi o sentyment, zaczynałem od kombo win98/win2000, gdzie ten pierwszy ciągle się wieszał, gry crashowały bez żadnego ostrzeżenia czy informacji, a gdy padł, nie udawało się zainstalować poprawnie DX9 na 2000, jakiś problem ze sterownikami. XP spodobał mi się ze względu na jego stabilność, no i brak konieczności ręcznego instalowania każdego pendrajwa, co w starych systemach było mocno uciążliwe. Poza tym jest po prostu mega wygodny. W sumie przy nim zostanę jeszcze jakiś czas, ale jeśli przyjdzie na kupowanie nowego kompa, zainstaluje jako drugi system obok siódemki czy ósemki, ale to raczej z powodu mojej manii do starych gier, które na nim działają pięknie.
zord napisał(a):Wsparcie dla przedsiębiorstw używających wersji Windows EMbedded posready jest do 2019 roku, wiec nie martwił by się łatkami zapewne będą łatwo dostępne w internecie.

W sumie to po to tu przyszedłem, żeby właśnie spytać, czy nie będzie jakiejś opcji aktualizacji zabezpieczeń mniej "oficjalnej" po 8 kwietnia. Jakbyś miał informacje, gdzie konkretnie takich łatek szukać, byłbym zainteresowany.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 11:14
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Eugeniusz - 04.03.2014, 14:04
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 14:26
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez M'cin - 21.03.2014, 09:55
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 03.04.2014, 11:40
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 04.04.2014, 10:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości