XP musi odejść...ostatnie odliczanie
#51
(03.04.2016, 11:04)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zbliża się 8 kwietnia, a więc niektórzy producenci AV (np. Avira) porzuca wsparcie dla leciwego, ale wciąż lubianego i użytecznego systemu. Stąd pytanie do użytkowników - co można wybrać (darmowego) na XP? Z czego korzystacie, na co się przesiadacie? Zaznaczam chodzi mi tylko o Antywirysy/Antimalware, nie o hipsy, piaskownice, firewalle itp.
Na szybko internetując zauważyłem, że Avast! i AVG nie zapowiedziały końca wsparcia dla XP. To samo tyczy się chyba AV od Comodo, ale ochrona systemu (Defense+) w nowej wersji nie chce u mnie współpracować z XP, a jako że korzystam ze starszych edycji reszty pakietu, nie mogę zainstalować niestety nowego AV Suspicious Jest jeszcze oczywiście MBAM, ale on darmowy tylko na żądanie... Reszta niestety występuje albo w wersji płatnej, albo pochodzi od producentów, nie wzbudzających zaufania (np. Trend Micro).

Pewnie na dniach będę instalował Avasta, nie jest chyba taki zły, nie. Jak tam reszta, panowie i panie XPkowcy? Korzystacie jeszcze z jakiegoś AV działającego w czasie rzeczywistym?

Panda Free AV który wciąż działa na XP, czołówka w wykrywalności, jest PL więc jeśli chcecie jak ktoś tam wyżej pisał sprezentować komputer komuś starszemu to soft jak znalazł....prostota i PL, POLECAM
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez witek21 - 03.04.2016, 11:50
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 11:14
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Eugeniusz - 04.03.2014, 14:04
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Apocalypse - 04.03.2014, 14:26
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 03.04.2014, 11:40
Re: XP musi odejść...ostatnie odliczanie - przez Dusiek - 04.04.2014, 10:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości