Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit
#4
Uwaga, jestem fachowcem, będę odpowiadał.

Testy można sobie wsadzić gdzieś między podręczniki z podstawówki (zależy ile ma się lat) albo wystarczy patrzyć na nie poglądowo i z dystansem. Rzadko zdarza się, żeby któryś z wiodących producentów oprogramowania zabezpieczającego zawiódł tak mocno, że zostałby zdyskwalifikowany w oczach zarówno kowalskich, jak i osób znających temat.

Zawartość linku, który podałeś jest już tak bardzo pokryta kurzem i trupami, że ciężko się jakkolwiek ustosunkować. Oczywiście dodałeś, że było to kilka lat temu, ale teraz wartość tej podstrony nie jest miarodajna w żadnym stopniu i nie warto wracać do poprzednich epok Smile Jest bardzo prawdopodobnym, że spora cześć osób korzystających z pakietów/kombajnów IS nie wie nawet, czy wykorzystuje poprawnie i w pełnym zakresie możliwości modułów posiadanego oprogramowania. Nawet jeśli, to czy wykorzystuje je dobrze. To nie była obraza.

Osobom rozsądnym, korzystającym z Windowsów 8.1/10 wystarczy standardowe, darmowe zabezpieczenie (Avast, Panda, [...]) lub zestaw składający się z 2-3 (również bezpłatnych) aplikacji i zapory systemowej. Ba! Czasami wystarczy nawet systemowy Defender. Pisałem o tym kiedyś w tym dziale, więc może znajdziesz w moim temacie kilka odpowiedzi na pytania, których tu nie zadałeś. Z kolei osobom korzystającym z Windowsa 7 szczerze poleciłbym aktualizację do najnowszej wersji systemu, choć niekoniecznie jest ona akceptowana, czego totalnie nie rozumiem, przy czym opcja z darmowymi aplikacjami pozostaje aktualna. Moim zdaniem pod względem wykrywalności nie jest ważne, czy kupisz KIS, KAV, NIS, NAV, FIS, EN32, ESS, BIS, BTS, PGP, PAP, EAM, czy GDTP. Obojętne, bo i tak nie trafisz w te same sample. Prędzej skupiłbym się na działaniu tych programów podczas codziennego użytkownika na określonych zasobach sprzętowych.

Jeśli masz pytanie o oprogramowanie Emsisoft, to jestem prawie przekonany, że znajdziesz na nie odpowiedź w działach poświęconych temu zabezpieczeniu. Jeśli chcesz zapłacić za oprogramowanie i mieć zaporę, to proponuję SpyShelter Firewall.

Finalnie dochodzimy do momentu, w którym mówię, że jest czarny piątek i może uda Ci się jeszcze kupić jakieś tanie licencje, a widziałem ich kilka dzisiaj na różnistych stronach Smile Można spocząć.

PS
SpyShelter -40% dzisiaj: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit - przez nikita - 27.11.2015, 19:35
RE: Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit - przez Apocalypse - 29.12.2017, 12:28
RE: Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit - przez Cascudo - 31.12.2017, 16:45
RE: Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit - przez Tibu 11 - 29.12.2017, 20:21
RE: Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit - przez Cascudo - 29.12.2017, 23:53
RE: Prośba o pomoc - pakiet IS do Windows 7 64bit - przez Cascudo - 30.12.2017, 08:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości