Dodatki do Firefox
#1
1. Mam firefox  45.0  i szukam jakiś filtrów do ublock origin lub jakiś dodatków do przeglądarki, które pozwolą mi na ukrywanie informacji o przeglądarce i o tym jaki mam system ? I ewentualnie będą ukrywać mi adres IP ? 
Co sądzicie o programie SecurityKISS Tunnel  :?:  proszę o pomoc w tej sprawie.
2. Powiedzcie mi proszę jak się nazywają te dodatki do firefox, które widać na poniższym screenie ? 
a) Chodzi mi o ten z zieloną ikonką i literką f
b) ten czerwono niebieski przed adresem strony www
c) Ten do zakładek kolorowych, żeby mieć każde nowo otwarta karta w innym kolorze jak tu na screenie jest w różowym kolorze i następna karta jest otwarta w zielonym kolorze
screen: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Informację o przeglądarce, systemie najlepiej zmienić sobie w about:config
Dodajesz nowe ustawienie typu string, nadajesz mu nazwę general.useragent.override w wartości wpisujesz jak ma się przedstawiać.
Odpowiedz
#3
Czy ktoś może mi odpowiedzieć na moje pytania zadane w punktach w moim poście ?
Czy są może też takie dodatki podobne do przeglądarki opera ?
Odpowiedz
#4
C) colorful tabs
A) coś jak flash block
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#5
Powiedzcie mi proszę jeszcze, jak się nazywa to rozszerzenie do FF pokazane na poniższym screenie zaznaczone czerwoną strzałką ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Proszę też odpowiedź na moje pozostałe pytania.
Odpowiedz
#6
To jest favikon strony.
Odpowiedz
#7
A czy jest może jakieś rozszerzenie do FF, które będzie powodować nie wykrywanie mojego adresu IP i lokalizacji ?
Odpowiedz
#8
Nie ma czegoś takiego jak ukrycie adresu IP. Możesz go tylko zmienić, np. VPN-em (wspomniany SecurityKISS) albo łączyć się przez TOR-a. Zawsze będziesz miał adres IP. Jakiś.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#9
Tylko, że SecurityKISS nie jest na windows 10. TOR jest programem kiepskim.
Czy jest coś takiego podobnego jak colorful tabs tylko, że dla Opery ?
Odpowiedz
#10
No to nie wiem, cyber ghost vpn.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#11
Czy są jakieś filtry do filtrów do ublock origin ?
Czy w tym dodtku colorful tabs można ustawić tak, żeby jeden kolo był przypisany do jednej strony ?
Czyli np. zeby onet.pl byl zolty, facebook niebieski itd ?
Odpowiedz
#12
(14.05.2016, 18:58)Darom napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

2. Powiedzcie mi proszę jak się nazywają te dodatki do firefox, które widać na poniższym screenie ?
a) Chodzi mi o ten z zieloną ikonką i literką f

Flash Control

(15.05.2016, 09:20)Darom napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A czy jest może jakieś rozszerzenie do FF, które będzie powodować nie wykrywanie mojego adresu IP i lokalizacji ?

Np. ZenMate Security & Privacy VPN zmieni adres IP tylko w przeglądarce. Na screenie co podałeś to ta tarczka koło favikonki czerwono-niebieskiej).

A globalnie w systemie zmieni (dla wszystkich programów/usług) np. w/w Cyberghost.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#13
(16.05.2016, 14:59)tommyklab napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Np. ZenMate Security & Privacy VPN zmieni adres IP tylko w przeglądarce. Na screenie co podałeś to ta tarczka koło favikonki czerwono-niebieskiej).
Czy możesz mi powiedzieć czy w tym dodatku trzeba podawać swój email i hasło ? Bo z tego co widze, jest to wersja prenium-trial.
Co byś radził mi w tej sprawie ? Przez ten dodatek też nie można się zalogować do swojego konta bankowego.
Odpowiedz
#14
Nie wiem, bo używałem tylko dla testów, w trialu; w wersji pełnej pewnie tak.

(16.05.2016, 19:45)Darom napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co byś radził mi w tej sprawie ? Przez ten dodatek też nie można się zalogować do swojego konta bankowego.

Piszesz sprzeczne wiadomości teraz. A po co Ci ukrywanie IP przy logowaniu do swojego banku? Pewnie mają wycięte VPN , proxy i nie wiadomo co jeszcze. Choćby nawet nie, to do banku loguj się ze swojego rzeczywistego IP, bo potem - czysto hipotetycznie jakbyś był "zrobiony" przez jakiegoś skimmera to logi z twojego logowania do banku - będą z twojego IP, a nie z jakiegoś VPN, proxy; no i mogą być problemy z odzyskaniem kasy.

Prościej będzie jak napiszesz z jakiego powodu chcesz ukrywać swoje IP? Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#15
(19.05.2016, 21:46)tommyklab napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Prościej będzie jak napiszesz z jakiego powodu chcesz ukrywać swoje IP? Smile
Chciałbym, żeby mój IP był nie widoczny albo nie dostępny na stronach: facebook.pl, na youtube i na czatach i na innych tego typu stronach. Czy jest to możliwe ?
Odpowiedz
#16
Naprawdę nie rozumiem po co się pytać dlaczego ktoś chce ukryć swój rzeczywisty adres IP. To jak pytać się na stacji benzynowej dokąd jedzie tankujący paliwo.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#17
Czekam na odpowiedź. Może jest są jakieś rozszeżenia do FF takie jakie potrzebuje. Albo takie, które ukryją mi informacje o przeglądarce i systemie.
Odpowiedz
#18
Wreszcie ruszyli z nową wersją wtyczki downthemall, która jest kompatybilna z najnowszymi wydaniami FF:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#19
Nowa szata międzymordzia, przynajmniej na Win7 z włączonym Aero, jest sporo gorsza, przyciski jak dla mnie są mniej widoczne.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#20
Dobrze, że ruszyli i naprawili poprawne zapisywanie daty pliku; czyli zgodnie z datą który takowy plik jest datowany na serwerze. A to jest ważna sprawa.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości