PCSL Total Protection Test 2009 July (08.08.2009)
#1
No i mamy kolejny teścik PCSL, w którym uczestniczy nasz rodzimy produkt - Arcabit. W miesiącu lipcu doszło kilka nowych AV.

Kod:
Hello everyone, we have finished the latest PCSL Total Protection Test Report. This time, we have added four new vendors: Sunbelt, Tall Emu, Micro World, Sophos into our testing Platform.


Link do newsa:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Link do wszystkich wyników:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lub tu, tylko sam PDF, wszystkie wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



-----------------------------------
Arcabit troszeczkę % podciągnął Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#2
KasperskyKIng wraca na tronSmile
Testowali wersje Kaspra 2010 mówiłem, że jest lepszy heurystyka nadrobiliWink, Panda również najnowsza wersja2010 czytając szczegółowy raportWink
Odpowiedz
#3
jestem pod bardzodużym wrażeniem tego nowego pakietu kasperskiego
kiedyś używałem produktów kav
chętnie do nich wrócę
świetny wynik zanotował nowy produkt Online Armor ++ i możliwe że to będzie czarny koń następnych testów i główny konkurent Kav
Panda również
aby tak trzymać
avira w czołówce
różnica pomiędzy najlepszym Kav a avirą wynosi zaledwie 0,28%
Tak czy inaczej to pierwsze takie zwycięstwo Kasperskiego od wielu miesięcy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
noo Kaspersky wreszcie najlepszy Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Dokładnie Avira z wersje na wersje dalej mocna skuteczność, Kasper nie tylko w AV-C potwierdza ze nie wali juz falszywkami tu jako jedyny z F-Secure i Kingsoft nie zanotował fałszywki. AraBit poprawa dobrze, że 90% przekroczyliWink G Data również dobrze sie spisał, trzyma poziom jeśli chodzi o skutecznośćSmile
Odpowiedz
#6
Wzięli się też ostro za SOPHOS''a, przecież to tak fałszywkami sypało że masakra (w AV-Comparatives), a i wykrywalność była niziutka, poniżej 70% chyba
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#7
No Kasper ładnie stoi Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
Cóż można Panowie powiedzieć...cycuś glancuśSmile
A gdzie te promocje na ten pakiecik?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
LikwidatoR napisał(a):Dokładnie Avira z wersje na wersje dalej mocna skuteczność, Kasper nie tylko w AV-C potwierdza ze nie wali juz falszywkami tu jako jedyny z F-Secure i Kingsoft nie zanotował fałszywki. AraBit poprawa dobrze, że 90% przekroczyliWink G Data również dobrze sie spisał, trzyma poziom jeśli chodzi o skutecznośćSmile


Sophos w dwoch ostatnich AV-C nie sypal juz falszywkami Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Pewnie zmienił silnikWink
Odpowiedz
#11
Brakuje w tym teście: NOD-a, Avasta, Nortona, McAfee, Comodo, Morro i AVG.To w sporym stopniu wypacza wyniki.
Są za to takie "popularne" programy jak: Twister Anti-Trojan virus, Simple Antivirus, eScan Internet Security Suite, Spy Emergency,, Quick Heal Total Security, Filesclab, Vipre Antivirus. Nie słyszałem o żadnym z tych programów
Brawa dla autorów testu ;]
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
pakiecik OA bardzo dobrze i nawet mało FP a myślałem że na tych nowych silnikach będzie mieć masę FP
Odpowiedz
#13
Test dla mnie jest mało wiarygodny. Nie dlatego, ze Kaspersky wygrał bo o tym AV nigdy źle nie pisałem ale dlatego, że mało wiarygodne są wyniki typu 99.58, 99.54%. Poza tym większość z nas wie jak Ikarus sypie fałszywkami. Emisisoft i Jangmin co to w ogóle jest i jeszcze osiąga wyniki 99.49, 98.85 znacznie lepsze od BitDefendera.
Odpowiedz
#14

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zmienili nowa szatę na stronie, oraz opublikowali najnowszy test november 2009 tylko,żeraport jest po Chińsku więc nic nie kapujeGrin Poenglish jeszcze nie zrobiliWink
Odpowiedz
#15
jest i polski produkt
Odpowiedz
#16
widziałem wczoraj i wyniki ciekawe
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Kto wygrał?
Dozamet1 napisał(a):jest i polski produkt


Tak już we wcześniejszym teście brał wynik ja nawet nie czytałem tegotestu jak widziałem chińskie znaczkiWink
Odpowiedz
#18
wygrał chyba Kaspersky
Odpowiedz
#19
Dozamet1 napisał(a):wygrał chyba Kaspersky


Masz racje teraz patrze wyniki takie

1 Kaspersky: 99.84%
2. Microsoft 99.67%
3. G data 99.35%
4. Panda 99.29%
5. F-Secure 99.13%
6. TrustPort 98.95%
7. BitDefener 98.9%

12 Avira dopiero 98.58%

23 na 25 produktów ArcaVir 90.38% slabo
Odpowiedz
#20
Panda coś szaleje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości