Zlot forumowiczów Avira AntiVir Polska;)
#1
Witam

Co wy na to byśmy zorganizowali jakiś zlot jeszcze w te wakacje( ja mam do końca września). Fajnie byłoby jakbyśmy spotkali się w realu nie tylko piszącna forum. Wybrałoby się miejsce, datę itp. Wiadome ,że nie wszyscy by dali radę to wiadome, ale chociaż Ci co są najaktywniejsi na forum jesttak z około 40 osób. Trzebawykorzystać te wakacje. Wiemy , że takowe zloty wiele razy się praktykuje. Piszcie co o tym pomyśle myślicie ziomySmile
Odpowiedz
#2
Eb jeszcze by nas zamknęli za nielegalne zgromadzenie Tongue
Odpowiedz
#3
w kupie nas nie rusząWink
Odpowiedz
#4
Ciekawy pomysł Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#5
Rowniez jestem ZA. Tylko jesli by doszlo do takiego zlotu gdzie bysmy sie spotkali i na jaki czas?
Odpowiedz
#6
ELWIS1 napisał(a):Tylko jesli by doszlo do takiego zlotu gdzie bysmy sie spotkali i na jaki czas?


Z dala od codziennego zgiełku, tam gdzie można kupić bez problemu %, a jeśli chodzi o czas to dopóki % nie zabraknie Grin
Odpowiedz
#7
No mam nadzieję że bez laptopów odbędzie się to spotkanie (jak dojdzie) Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
Żeby było tak pośrodku miedzy nami, aby nikt nie miał za daleko a czas tomozna się dogadać ale na pewnoe na 1-2 dni. Jest możliwość abysmy grupami jechali. Z krakowa jestkolega martini, ichito na pewno ja mam 70 km do kraka i by smy np w 3 jechali taki przyklad zbierali sie małymi grupami co nie ma sie daleko i jakos wszyscy by dotarli dodanego miejsca dałem przykladSmile
Odpowiedz
#9
A kto ptrzyjedzie z VenomX''em jeśli się pojawi Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
Bez urazy ale VenomX i zlot Avirowców? Smile
Odpowiedz
#11
A było by ciekawie jak by się pojawił Grin. Oczywiście ale bez NOD''a tylko sam VenomX
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#12
Wstęp wolny, jeśli będzie miał ochotę to proszę bardzo Smile
Odpowiedz
#13
Wszystko sie da jesli sie chce nawet nie zaleznie od charakterów danego człekaSmile Ileż można się wkurzać na siebieSmile Plati tezma niedaleko chyba od Krakowanapewno VenomX ma w promieniu 70-80 km jakiegoś znajomego z forum. Ostatnio moja kolezanka pojechala na zlot lineage gra taka pewnie znacie uzbieralo sie okolo 100 ludkow tez z roznej czesci polski a zlot byl fuksem dla niej w krakowie nie tak daleko chodzi oto aby bylo rowno w miare dla kazdego . Samemu ciezko sie dojedzie dlatego grupki 2-,3,4 osobowe by sie sprzydaly, odpoczynek na jakies 2 dni przy browarkuSmile
Odpowiedz
#14
A ja mam do Krakowa ok. 500km. Grin I tak na zlot nie przyjadę, chyba, że poczekacie 4 lata ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#15
Ja przez całą Polskę muszę przejechać by dotrzeć do Kraka Smile
Odpowiedz
#16
Pablosss napisał(a):Ja przez całą Polskę muszę przejechać bo dotrzeć do Kraka Smile


To samo mogę i ja powiedzieć Pablosss Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#17
Skoro każdy ma mieć drogę tak, żeby było równo ;D To może w jakiejś w wsi na Mazowszu się spotkajcie pod namiotami Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#18
Nie musi być Kraków napisalem ,że akurat zlot mojej kolezanki w ktorym uczestniczyla akurat byl w Krakowie. Pewnie warszawa byla by tak posrodku miedzy namiWink
Odpowiedz
#19
a środek to bardziej Łódź.. Smile
Odpowiedz
#20
Kto się zdecyduje na 100%lub prawie kto jest pewny niech da znać bo zgadac sie nie problem jest phone itp i mozna sie pobujac ekipaWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości