ESET najlepszy w testach
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może kogoś zaciekawi ten tekst Smile
Odpowiedz
#2
Venomxa na pewno. Zaraz będzie o tym piał na forumowisku.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Jakoś mnie to nie przekonuje.
Odpowiedz
#4
Bzdury. O testach VB swego czasu była mowa. VenomX wtedy zamieścił tabelkę z której wynikało że ESET może pochwalić się ponad 96% skutecznością w tych testach. Tyle tylko że te dane zostały obliczone na podstawie średniej testów zdanych do niezdanych. A licząc w ten sposób można zauważyć że pewne programy osiągnęły 100% skuteczności. Heurystyka NODa też leży biorąc pod uwagę skuteczność. Co z tego że NOD cechuje się mniejszą ilością FP jeśli przy tym wykryje znacznie mniej zagrożeń? Ten tekst mnie nie przekonuje.
Odpowiedz
#5
Pablosss napisał(a):Bzdury. O testach VB swego czasu była mowa. VenomX wtedy zamieścił tabelkę z której wynikało że ESET może pochwalić się ponad 96% skutecznością w tych testach. Tyle tylko że te dane zostały obliczone na podstawie średniej testów zdanych do niezdanych. A licząc w ten sposób można zauważyć że pewne programy osiągnęły 100% skuteczności. Heurystyka NODa też leż biorąc pod uwagę skuteczność. Co z tego że NOD cechuje się mniejszą ilością FP jeśli przy tym wykryje znacznie mniej zagrożeń? Ten tekst mnie nie przekonuje.


DokładnieSmile
Odpowiedz
#6
W tym podsumowaniu testów z ostatnich kilku lat NOD32 deklasuje pozostałe AV pod każdym względem.
Przypuszczam jednak, że Kaspersky 2010 i Avirasą aktualnie najlepsze.
GData to przymuł a a-squared Anti-Malware za bardzo sypie fałszywkami.
Nod na pewno wyróżnia się najlepszym balansem pomiędzy wykrywalnością i FP,bardzo dobrą aktywną heurystyką oraz stosunkowo niskim obciążeniem komputera. Co by nie pisać to nadal czołówka.
Odpowiedz
#7
Według Vb Eset na przestrzeni lat jest najlepszy, ale na pewno nie w AV-C bo w roku 2004-2006 nagrodezdobył Kaspersky pod koniec robia raport i pisza kto jest najlepszy, wiec Nod tak zawsze nie wygrywalSmile
Odpowiedz
#8
LikwidatoR napisał(a):Według Vb Eset na przestrzeni lat jest najlepszy


Może przeliczymy średnią testów zdanych do niezdanych innych programów, i wtedy okaże się że Eset jednak nie był najlepszy Smile Jeśli dla kogoś ważniejszy jest kompromis pomiędzy ilością FP a skutecznością w wykrywaniu zagrożeń to Eset faktycznie może się pochwalić bardzo dobrym wynikiem, tylko co z tego że ma mniej FP a przy tym mniejszą skuteczność od innych programów?
Odpowiedz
#9
Ma mniejsza fakt, ale w Vb duza role odgrywa FP eset nie wali falszywkami i mimo ze taka Avira ma z 2% lepsza skutecznosc a zaliczy1 Fp chociaz to nie zaliczy testu, dlatego ogolnie eset najwiecej zalicza mimo ze matylko dobra skutecznosc, ale wystarcza swobodnie by tescik zaliczyc. Im wieksza skutecznosc programu tym bardziej narazony jest na FP, w sumie wole lepsza wykrywalnosc z FP niz bez tego i mniejsza skutecznoscSmile
Odpowiedz
#10
LikwidatoR napisał(a):w sumie wole lepsza wykrywalnosc z FP niz bez tego i mniejsza skutecznoscSmile


Ja też tak wolałem gdy jeszcze używałem AV Smile
Odpowiedz
#11
moze jeszcze do niego wróciszSmile
Odpowiedz
#12
W najbliższej przyszłości nie przewiduję tego, chyba że po jakimś czasie używania obecnego zestawu przeskanuję swój PC i okaże się że mam infekcję - wtedy wrócę na pewno, ale wybiorę wtedy najprawdopodobniej Avirę Premium, chyba że będzie jakaś promocja na KAV lub NAV Smile
Odpowiedz
#13
Aha rozumiem bo w sumie jak wracac to Do Aviry lub Kaspra, niedlugo powinien byc test AV-C sierpien juz jest pod koniec miecha powinni wyniki udostepnicciekawia mnie wyniki, tylko zeby nie testowali kaspra 2009 to bedzie nie miloSmile
Odpowiedz
#14
Też czekam na te wyniki i również z nadzieją że przetestują najnowsze wersje AV Smile
Odpowiedz
#15
Ale na pewno G data i Avira bedzie miala 99% tak jak zwykle to jest pewneSmile
Odpowiedz
#16
I zarówno Gdata jak i Avira zdobędą zapewne Advanced Smile
Odpowiedz
#17
tez tak mysle bez + chyba ze sie uda jakies falszywki sie znajdaSmile powyzej 20 czy 30Smile Norton ostatnio mial chyba 99.1% wiec moze tez powalczyc, hehe Kasper mial 97.1Grin
W sumie pamietam pare lat temu pzregladalem wyniki z roki 2004, 2005, 2006 jak Kaspersky w wersji 5 i wersji 6 mial powyzej 99.5% wtedy to byla zyleta. Pozniej stopniowo mniej 98% od wersji 7 do 97.1% w wersji 2009( chyba najmniej udana)Smile chodz w VB nawet wersja 2009 osiaga wyniki 98%-99% czyli lepiej niz w AV-C chodz mniej wirusow testuja podczas testow. Avira od lat trzyma poziom chodz w latach 2004-2006 przegrywala z kasprem, ale cieszy mnie to ze niezmierniejest w scislej czolowce, nie osiadaja na laurachSmile
Odpowiedz
#18
eset się lansuje
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
Ja jestem z ESS bardzo zadowolony...oczywiście w połączeniu z DWWink
W najbliższym czasie planuje tylko jedna zmianę:
KAV 2010+DefenseWall Personal Firewall V3Smile

Nortona nie zainstaluje już nigdy ponieważ jest to szalony program...usuwa czyste instalkiSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
A ja jestem zadowolony ze swojego zestawu zabezpieczającego Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości