a-squared i defenseWall
#1
a czy a-squared 4.5 pro można mieć zainstalowałenego razem z defensewall??
Odpowiedz
#2
Tak, nie ma przeszkód Wink
Odpowiedz
#3
Maximuss81...po co Ci taki muł???
przy DW tylko Firewall...albo jak chcesz mieć antyvirka w zestawie...to pakieciki NIS 2010 albo ESS 4Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
maximuss81 napisał(a):a czy a-squared 4.5 pro można mieć zainstalowałenego razem z defensewall??


Oczywiście można, tylko czy warto? Możesz zainstalować a-squareda Free, skanować pliki przed instalacją z prawoklku i od czasu do czasu wykonywać gruntowny skan, a komputer nie będzie niepotrzebnie obciążony.
Odpowiedz
#5
a-squared 4.5 to syf na maxa,ostatnio chciałem sobie potestowac i pierwsze co to stwierdził ,że orginalna instalka Thunderbirda 3.0 to Trojan -Downloader,bez komentarza,wyleciał z dysku szybciej niż się zainstalował
Odpowiedz
#6
Taka jest już specyfika tego programu, że wysoką skuteczność łączy z dużą ilością FP.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
saper1972 napisał(a):a-squared 4.5 to syf na maxa,ostatnio chciałem sobie potestowac i pierwsze co to stwierdził ,że orginalna instalka Thunderbirda 3.0 to Trojan -Downloader,bez komentarza,wyleciał z dysku szybciej niż się zainstalował

Serafin napisał(a):Taka jest już specyfika tego programu, że wysoką skuteczność łączy z dużą ilością FP.


U mnie a-squared chyba poleci z dysku , wykrywa totalne bzdury :

wtyczka w tlenie do usuwania ikony gg z traya > trojan
wtyczka przywracająca ikona tlena do traja po padzie explorera > trojan
wtyczka konfiguracyjna power gg > trojan
emule > trojan
autostart tlena > trojan
odgwiazdkowywacz haseł > trojan

i pełno wpisów w rejestrze które na pewno są czyste a wykrywane jako ślady nie wiadomo po czym .
Generalnie już od dłuższego czasu nic nie usunąłem tym programem , i chyba go odinstaluje bo sie do niczego nie przydaje
Inne "wiodące" typu spyware doctor , XsoftSpySE czy Antitrojan poleciały już dawno .
Doszedłem do wniosku ze zapychanie kompa 50 skanerami na żądanie niema sensu .
Odpowiedz
#8
Ja tam mam DW + MSE on-demand i od czasu do czasu zrobię skan MBAM i tyle - nie wiem po co więcej Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#9
Mi podczas skanu asguaredem od pewnego czasu wykrywa pliki tlena dokładnie320 śladów jako zagrożenie średniego ryzyka, ładne FP.
Odpowiedz
#10
@AlohA
"wtyczka w tlenie do usuwania ikony gg z traya > trojan
wtyczka przywracająca ikona tlena do traja po padzie explorera > trojan
wtyczka konfiguracyjna power gg > trojan
emule > trojan
autostart tlena > trojan
odgwiazdkowywacz haseł > trojan"
Nie masz się co dziwić, że te pliki i programy zostały tak potraktowane...programy p2p, komunikatory, jakieś wtyczki do nich, generatory kluczy, czy "łamacz" haseł często robią...chcą robić lub są o to podejrzewane...bez kontroli użytkownika. Program po prostu ostrzega przed ich używaniem i wskazuje je jako potencjalnie niebezpieczne.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
mi a-squred wykrywa ślady w sumO.....

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#12
ichito napisał(a):@AlohA
"wtyczka w tlenie do usuwania ikony gg z traya > trojan
wtyczka przywracająca ikona tlena do traja po padzie explorera > trojan
wtyczka konfiguracyjna power gg > trojan
emule > trojan
autostart tlena > trojan
odgwiazdkowywacz haseł > trojan"
Nie masz się co dziwić, że te pliki i programy zostały tak potraktowane...programy p2p, komunikatory, jakieś wtyczki do nich, generatory kluczy, czy "łamacz" haseł często robią...chcą robić lub są o to podejrzewane...bez kontroli użytkownika. Program po prostu ostrzega przed ich używaniem i wskazuje je jako potencjalnie niebezpieczne.

Gdyby jakikolwiek program robił mi takie fazy, to już dawno by poleciał z mojego HDD:/
Vences
Odpowiedz
#13
Obrażanie się na program, że nie zna i wskazuje na potencjalnie niebezpieczne jakieś tam wtyczki, pliki, czy programy nie ma żadnego sensu Smile Programów różnych są dziesiątki a może setki tysięcy...do nich jeszcze dodatki, aktualizacje, skrypty, pluginy itp....dolicz do tego miliony malware...nie ma takiej firmy, która by to wszystko opanowała...nie da sie tego zrobić fizycznie w żadnym przypadku.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
A-Squared jest programem, który to wykryje więcej Fałszywych alarmów niż samych wirusów, niestety niektórzy jak JUREK twierdzą, że jest to świetny program, który nie jest zbytnio podatny na FP ! Ja odradzam, jeśli chcecie sobie wyrządzić krzywdę to korzystajcie z A-Squared .

@ AlohA - Poczytaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
VenomX napisał(a):A-Squared jest programem, który to wykryje więcej Fałszywych alarmów niż samych wirusów, niestety niektórzy jak JUREK twierdzą, że jest to świetny program, który nie jest zbytnio podatny na FP ! Ja odradzam, jeśli chcecie sobie wyrządzić krzywdę to korzystajcie z A-Squared .


Jak zwykle VenomX przesadzasz. Nie napisałem, że a-Squared jest świetnym programem tylko, że posiada bardzo dobrą wykrywalność, nie generując przy tym FP w plikach systemowych. Pisanie o wyrządzaniu krzywdy przez ten program jest przesadą. W najgorszym przypadku mogą tylko nie działać niektóre programy w których a-Squared wykryje wirusa. Ja nie miałem żadnych problemów z tym skanerem ale sam używam tylko ESET Online Scanner i MBAM.
Odpowiedz
#16
Za to generuje w plikach typu Shadow Defender Grin Śmiech na sali...Totalna porażka .Czym się tu zachwycać ? Program ma wysoką wykrywalność i co z tego ? Każdemu wykrywa wirusy w zaufanych programach . To jest dobry program ? Przypadek użytkownika AlohA jest równie interesujący...
Odpowiedz
#17
VenomX jak tam RegistryFix Wink
Odpowiedz
#18
Również w programach Anty-cheat SXE oraz w programie mouserate. To jużprzesada.Smile
Odpowiedz
#19
Bardzo dobrze - Jak dotąd żadne programy antywirusowe nie wykrywają w nim nic podejrzanego , jedynie syfiasty A-squared Wink
Odpowiedz
#20
Żadne oprócz a-squared NODa i Iobit 360 Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości