Spolszczenie
#1
Czy planujecie stworzyć spolszczenie do tego antywirusa? Smile
Odpowiedz
#2
al bandi napisał(a):Czy planujecie stworzyć spolszczenie do tego antywirusa?

Jestem w trakcie rozmów z producentem ale to zależy głównie od Niego kiedy wyda...
pzdr!
Odpowiedz
#3
Rozmawiać można i przez kilka miesięcy - czy możesz tak w przybliżeniu powiedzieć kiedy powstanie to spolszczenie?[/code]
Odpowiedz
#4
Cytat: Rozmawiać można i przez kilka miesięcy

Masz racje Tongue

Pociopotek napisał(a):czy możesz tak w przybliżeniu powiedzieć kiedy powstanie to spolszczenie?

Spolszczenie nigdy nie będzie. Wyjdzie oficjalna Polska wersja. Na wrzesieć powinna już być. Wszystko zależy od producenta. Ja skończe tłumaczyć w ciągu 2 tygodni góra 3.
pzdr!
Odpowiedz
#5
Jarek napisał(a):Wyjdzie oficjalna Polska wersja. Na wrzesieć powinna już być. Wszystko zależy od producenta. Ja skończe tłumaczyć w ciągu 2 tygodni góra 3.


To super! :mrgreen: Dostajesz plusa! :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Idea
Odpowiedz
#7
Chodzi Ci o spolszczenie :?:

Jeśli tak, to jeszcze nie ma Wink
Odpowiedz
#8
KIEDY BĘDZIE WERSJA POLSKA TEGO PROGRAMU?PROSZĘ O ODPOWIEDŚ.
Odpowiedz
#9
Jarek napisał(a):Na wrzesieć powinna już być. Wszystko zależy od producenta. Ja skończe tłumaczyć w ciągu 2 tygodni góra 3.


BTW.

Nie pisz CAPS LOCK''IEM, bo krechę zarobisz :evil:
Odpowiedz
#10
SERek spokojnie :mrgreen:
Odpowiedz
#11
mamy wrzesień to kiedy ta polska wersja?
Odpowiedz
#12
N chcę być upierliwy ale wspomnieliście że będzie we wrześniu spolszczenie programu, mi tam zasadniczo wersja angielska nie przeszkadza ale miło byłoby mieć polskiego antywirusa.
Czy możecie dać konkretną odpowiedź czy i kiedy będzie to spolszczenie?
Odpowiedz
#13
Cytat: Czy możecie dać konkretną odpowiedź czy i kiedy będzie to spolszczenie?

Niestety nie... Pliki spolszczeone zostały dawno wysłane do producenta, ale jak narazie żędnej konkretnej odpowiedzi nie dostajemy...
Odpowiedz
#14
ja nic nie wiem Grin
Odpowiedz
#15
A posliej wersji wciąż nie ma:evil:
Odpowiedz
#16
To czy będzie polska wersja zależy też od producenta
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#17
Coś mi się wydaje, że nigdy nie będzie wersji polskiej. Bo to niemiecki program, a oni maja nas w ***** . TAKA PRAWDA. jak równiez i taka, że ta darmowa wersja to jest jakby demo które ma zachęcić nas do kupna wersji płatnej. Dlatego pojawia sie ta reklama podczas aktualizacji. Pewnie producent za słabo wierzy, że sprzeda to na polskim rynku i nie chce sobie zawracać głowy jęz. polskim.
KonraK.

Radzę powstrzymywać nerwy na wodzy - phancy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości