Avast! 5 Free Test PL
#1
Więcej na blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#2
cienko wypadł
Odpowiedz
#3
TRAGEDIA !!! Jurek...pięknie nasz wkręciłeś...SHIT jakich małoGrin
Polak900...wykazał się bardzo dużą intuicją...twierdząc ,że to fajansSmile

A Ty Eru jesteś żyła...w ogóle nie udostępniasz tych linków na forum...bardzo nieładnie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Meir napisał(a):TRAGEDIA !!! Jurek...pięknie nasz wkręciłeś...SHIT jakich małoGrin
Polak900...wykazał się bardzo dużą intuicją...twierdząc ,że to fajansSmile

A Ty Eru jesteś żyła...w ogóle nie udostępniasz tych linków na forum...bardzo nieładnie...


Se poszukaj Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Kilka dni temu pobrałem kilkanaście wirusów z forum MBAM i wszystkie Avast 5 wykrył. W opcjach skanowania i ochrony trzeba zaznaczyć PNP (potencjalnie niebezpieczne aplikacje). Ciekawe Eru, że po Twoim teście MBAM wykrył 17 infekcji a aktywnych linków z wirusami było mniej Smile
Poczekam na bardziej profesjonalne testy Tongue
Odpowiedz
#6
Dużo Cię te linki kosztowały...żeś taki wyliczony ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Jurek napisał(a):Kilka dni temu pobrałem kilkanaście wirusów z forum MBAM i wszystkie Avast 5 wykrył. W opcjach skanowania i ochrony trzeba zaznaczyć PNP (potencjalnie niebezpieczne aplikacje). Ciekawe Eru, że po Twoim teście MBAM wykrył 17 infekcji a aktywnych linków z wirusami było mniej Smile
Poczekam na bardziej profesjonalne testy Tongue


Były tam chyba z 3 trojan downloadery - więc masz odpowiedź skąd więcej Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):Kilka dni temu pobrałem kilkanaście wirusów z forum MBAM i wszystkie Avast 5 wykrył. W opcjach skanowania i ochrony trzeba zaznaczyć PNP (potencjalnie niebezpieczne aplikacje). Ciekawe Eru, że po Twoim teście MBAM wykrył 17 infekcji a aktywnych linków z wirusami było mniej Smile
Poczekam na bardziej profesjonalne testy Tongue

Jurek...przegranej sprawy nie obronisz : shit to shit
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
Co do PNP ilu użytkowników Avast''a z tego korzysta Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#10
Eru to znaczy, że z Twojej sygnatury Avast! zaraz zniknie ? Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#11
Heh Jurek i te kilkanaście wykrytych wirusów z forum otworzyło ci oczy i uznałeś, że Avast5 jest bardzo dobrze zapowiadającym się programem, więc postanowiłeś dorzucić go do swojego zestawu....Po miesiącach krucjaty pt "hips z piaskiem, no AV real time"(krytykowania testów,przestarzałych technologii, metodologii, małej ilości próbek itd.) A tutaj Eru wrzuca parę pierwszych lepszych linków do przeglądarki a Avast zipie i się zatacza jak nasz Arcavir a ty się znowu okopałeś i będziesz go bronił jak niepodległościWink
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#12
mateusXz napisał(a):Eru to znaczy, że z Twojej sygnatury Avast! zaraz zniknie ? Grin


Eee niech będzie ja nie zmieniam jak głupi programów Tongue
Gdyby nie to, ze MSE się zrąbał i nawet reinstalacja nie pomagała to bym pewnie dalej go miał, a tak to Avast teraz niech będzie zresztą i tak ściągam tylko filmy praktycznie i mam na dodatek DW Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#13
Racja Meir, na taki żarcik mi się wzięło z okopami i zataczaniem sięSmile. Ale trzeba przyznać, że ładnie ten Avast wygląda.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#14
Bardzo fajnyżarcikSmile...a GUI Avasta też mi się bardzo podoba...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
Meir napisał(a):TRAGEDIA !!! Jurek...pięknie nasz wkręciłeś...SHIT jakich małoGrin
Polak900...wykazał się bardzo dużą intuicją...twierdząc ,że to fajansSmile

A Ty Eru jesteś żyła...w ogóle nie udostępniasz tych linków na forum...bardzo nieładnie...


dzięki meir za to wyróżnienie, są pewne antywirusy których na pewno nie zainstaluje, jednym z nich jest avast, wolę cienką aviręSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Wedługtestu Eru Avast to gniotWink Poczekamy na testy bardziej fachowe i zobaczymy jaki jest ten nowy produkt, oby nie był jak czeski filmWink
Odpowiedz
#17
oo czullo powrócił,fakt Avast nie zachwyca
Odpowiedz
#18
ignatiusdorn napisał(a):Heh Jurek i te kilkanaście wykrytych wirusów z forum otworzyło ci oczy i uznałeś, że Avast5 jest bardzo dobrze zapowiadającym się programem, więc postanowiłeś dorzucić go do swojego zestawu....Po miesiącach krucjaty pt "hips z piaskiem, no AV real time"(krytykowania testów,przestarzałych technologii, metodologii, małej ilości próbek itd.) A tutaj Eru wrzuca parę pierwszych lepszych linków do przeglądarki a Avast zipie i się zatacza jak nasz Arcavir a ty się znowu okopałeś i będziesz go bronił jak niepodległościWink


Fascynację antywirusami mam już dawno drogi chłopcze za sobą. Wszystkie bez wyjątku są bardzo zawodne a w moim przypadku pełnią tylko funkcję uzupełniającą i bardziej kosmetyczną. Wirtualizacja i najlepsze hipsy to najskuteczniejsze rozwiązanie!
Avast imponuje mi lekkością, szybkością i fajnym interfejsem. Na moim kompie nie sypie FP. Jeżeli chodzi o wykrywalność, to ja zrobiłem u siebie podobny test jak Eru i wykrywalność Avasta wyniosła 100%. Smile Zapewne jak zwykle prawda stoi po środku. Poczekajmy na testy na olbrzymiej ilości próbek i na wykrywanie nowych zagrożeń.
Testy Eru o czym pisałem już wcześniej są bardziej rozrywką niż rzetelnym sprawdzeniem skuteczności programów zabezpieczających. Kilka wirusów nie wiadomo jak dobranych i dla każdego AV inne. Można tak dobrać malware, że najlepszy antywirus wypadnie tragicznie a może to być też kwestią przypadku. Nie wiemy też co było na dysku przed testem Smile
Odpowiedz
#19
na dysku przed testem nic nie było bo najpierw sprawdziłem linki a potem przywróciłem wirtuala przed sprzed sprawdzenia
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#20
Masz rację Jurek, Avast ma bardzo ładny interfejs.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości