VB RAP test
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Avira na 3 miejscu Smile Zaraz pewnie pojawią się wszystkowiedzący eksperci, który powiedzą, że testy VB są niewiarygodne.
Odpowiedz
#2
Bo Kaspersky na 4 miejscu....
Odpowiedz
#3
Eugeniusz napisał(a):Bo Kaspersky na 4 miejscu....


Na 7 miejscu.
Odpowiedz
#4
O faktycznie, odnośnik jest do ESS. Wybacz.
Ale to chyba względem reactive protection, w przypadku proactive zajmuje wyższe miejsce.
Chyba że jest to jakoś sumowane.
Odpowiedz
#5
chociaż w testy VB nie wierzę to ten teścikwydaje się być calkiem całkiem
avira free potwierdza dominacje nad innymi av
dobry wynik sophosa również
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Nie ma bardziej przejrzystych wyników i kolejności z tego testu?
Odpowiedz
#7
nie powiem avast poszedł do przodu , ciekawy jestem innych testów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Każdy wierzy w to co chce...ja wole wierzyć w test AV-C w których wygrywa Symantec:p
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
Meir napisał(a):Każdy wierzy w to co chce...ja wole wierzyć w test AV-C w których wygrywa Symantec:p


Nie widziałem testu AV-C w którym Norton wygrałby pod względem wykrywalności wirusów.
Odpowiedz
#10
Miałem na myśli podsumowanie zbiorcze za 2009 r. Panie JurkuSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Meir napisał(a):Miałem na myśli podsumowanie zbiorcze za 2009 r. Panie JurkuSmile


Wiem Meir co miałeś na myśli. Wiadomo jednak, że wykrywalność jest najważniejsza a w tym temacie Norton nie jest liderem Smile

Wrzućcie jakieś przejrzyste podsumowanie tego testu chłopaki!
Odpowiedz
#12
popieram norton ma najlepszy wygląd interfejsu mało zużywa zasobów, ale wykrywalność i reakcja na nowe zagrożenia mizerna
a i jeszcze podobnie jak nod doskonale umie się zareklamować tym samym oszukać nieświadomego użytkownika.

eset>od nortona = porażka Symanteca na całej linii
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Reakcję Norton ma niezłą. Quorum mu w tym pomaga.
Odpowiedz
#14
Znów Cię Polak fantazja ponosi...porażka w tym teście...chciałeś napisać.
Miałem długo Nortona...i Zord miał długo Nortona...i jakoś wszystko ładnie wykrywał...więc bez przesady...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
Ja też miałem i mi też ładnie wykrywał. Jeśli nie wykrył Download Insight to wykrył SONAR albo sam sprawdzał reputację.
Odpowiedz
#16
to są moje przemyślenia na temat Symanteca
i nie jest to fantazja, zapewniam cię że nie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
To zostańmy przy swoich opiniachSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#18
myślę że tak będzie najlepiej
każdy ma prawo myśleć przecież to co chce
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
ten test robiony był bez neta na początku sam się zdziwiłem ze mcafee tak nisko a tu nie wszystko jest testowane
Odpowiedz
#20
Wszystko u góry po prawej jest OK...różnice są procentowe, a to wielkość statystycznego błędu i może mieć wpływ na obiektywne wyniki. Z darmowych widzę tam Avirę, i MSE (brawa dla obydwu)...co do Avasta, to trudno coś powiedzieć, jaką wersje testowano - to samo z AVG. Pozostałe to soft płatny...tylko jakiś jeden mnie zastanawia, bo nie znam tej nazwy - Qlhoo...co to jest? Szkoda, że nie ma Pandy CA (bo lubię ten program) iF-Prota...dowiedziałbym się, jak skuteczny jest antyvirus Returnila Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości