Bitdefender Internet security 2010 - 6 miesięcy!
#1
Bitdefender Internet security 2010 with 6 months license key Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2011, Zemana AntiLogger,
Malwarebytes Anti-Malware,
Advanced System Care PRO, PerfectDisk Professional 10.
Odpowiedz
#2
Jezu co oni tam daja ze prawie trzy setki wazy?
Odpowiedz
#3
wersję 32 i 64 w tym zipie dają.
Lepsze to niż CIS 4 ?
Odpowiedz
#4
Używałem BitDefendera przez pół roku i nie miałem z nim większych problemów. Ma dobrą wykrywalność, a szczególnie heurystykę, tylko jest trochę niedopracowany. Jest bardzo konfigurowalny i nie obciąża komputera.
Cytat: Lepsze to niż CIS 4 ?

Nie miałem CIS więc ci nie powiem, ale z tego co czytałem CIS ma na pewno lepszą zaporę i dodatkowo Defense+ i sandboxa, ale gorszą wykrywalność od BitDefendera.
Odpowiedz
#5
z tą lepszą wykrywalnością nie był bym taki pewien
Odpowiedz
#6
Czy Wy również macie problemy z pobieraniem?
Zarówno na Firefox (3.6), jak i IE (8.0) pobieranie dochodzi do ok. 30-35 % i koniec?
Odpowiedz
#7
Ja pobrałem za 3 razem.
Odpowiedz
#8
Może spróbujecie pobrać sobie ten plik przez na przykład JDownloader?
Odpowiedz
#9
to wersja po rumunsku
MKS_VIR

Odpowiedz
#10
Miałem wersje 2009 chwilowo imogę powiedzieć ,że skuteczność dobra chyba lepsza od NodaSmile
Odpowiedz
#11
marconnetti napisał(a):to wersja po rumunsku

GrinGrinGrin
Trzeba było się uczyć języka,
(Edytowałem bo marconetti się obraził)TongueTongueTongueTongue

Wracając do programu,Lekki pakiecik ale jakoś mnie nie przekonuje Smile
Odpowiedz
#12
Jako pakiet nie, taki bezpłciowy , nie ma Hipsa, sandboxa tylko Av z Fw wiec odpadaSmile
Odpowiedz
#13
ma skaner zachowań Wink
Odpowiedz
#14
taka mała rekompensata, namiastka HipsaWink
Odpowiedz
#15
W tym momencie BitDefender ma trochę problemów ze swoim softem i w ramach ostrzeżenia, polecam zapoznać się z najszybciej rozrastającym się wątkiem na ich forum->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wygląda to nieciekawie. Gdybym już miał wybierać między tymi ostatnimi promocjami, to zdecydowanie postawiłbym na F-Secure.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#16
Dla mnie BD to wynalazek,nie zainstaluję tego programu.......wolę drugi wynalazek VipreTongue
Odpowiedz
#17
BD to mocny pakiet, zresztą z ich silnika korzysta wielu innych producentów, ale najwyraźniej mają teraz problemy ze stabilnością programu, wielu rozżalonych klientów na forum żegna się z nimi, czyli coś jest na rzeczy. A Vipre sobie przetestuję, tylko to ich GUI mi się nie podoba, takie jakieś amatorskie... Nie bez powodu ta babka, która się pojawia przy prezentacji programu mówi " This is not a scareware"Smile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#18
ignatiusdorn napisał(a):BD to mocny pakiet, zresztą z ich silnika korzysta wielu innych producentów,
. A Vipre sobie przetestuję, tylko to ich GUI mi się nie podoba, takie jakieś amatorskie... Nie bez powodu ta babka, która się pojawia przy prezentacji programu mówi " This is not a scareware"Smile


Z tego co wiem to F-secure Smiga na ich silniku,podobnie jak Acronis i td

CO do babki to"Easy Peasy"TongueTongue
Odpowiedz
#19
Miałem w lutym BD i chodził bez zarzutu.BD niedługo chyba powinien wydać wersję 2011 ?
Odpowiedz
#20
To prawda, ale mają też własne silniki, no i Deep Guard, który sporo wykrywa. Wystarczy spojrzeć na ostatnią wykrywalność na forum MDL.Często jest tak, że BitDefender nie wykrywa malware, ale F-Secure już alarmuje. I tu do akcji wkracza silnik Gemini, na którym oparty jest Deep Guard czyli ich wersja Hipsa. Najczęściej komunikat od Deep Guarda ma taką postać: Suspicious:W32/Malware!Gemini

Tutaj przykład->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


BitDefender nie wykrywa.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości