MRG Online Banking Browser Security Test – March 2010
#1
Najnowszy test ze stajni malware research group. Tym razem testowali antykeyloggery takie jak Zemana Antilogger, Keyscrambler, SpyShelter. Nie zabraklo rowniez Defensewalla, Prevxa i Mamutu.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A to dla tych jakby link komus nie dzialalSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


haslo: avira
Odpowiedz
#2
DefenseWall vel Dziurawe Wiadro się nie popisał Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
hmmm Zemana wpuściła 2, nie dobrze.
Odpowiedz
#4
Tak, ale razem z Keyscramblerem Zemana wszystko przechodzi. W sumie testowali na leaktestach + dali jednego keyloggera o ile dobrze zrozumialem z tego co wyczytalemSmile
Odpowiedz
#5
to dobrze,że mam zemane + keyscramblera w komplecie. Dwsię skompromitowało jednym słowemWink
Odpowiedz
#6
ja tezTongue
Odpowiedz
#7
keyscrambler nie jest typowym antiloggerem i działa na innej zasadzie niż np. zemana...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
bierni86 napisał(a):keyscrambler nie jest typowym antiloggerem i działa na innej zasadzie niż np. zemana...

Ks szyfruje,zemana blokuje w połączeniu ze sobą te 2 softy dają świetną ochronęGrinGrin
Jeśli chodzi o dw to słabiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutko.........


cholera deszcz pada do jasnej ciasnej
Odpowiedz
#9
Wow DW (Dziurawe Wiadro) na szycie... dna Grin
Odpowiedz
#10
Jak to się mówi. Raz na wozie, raz pod wozem :p Tym razem DW pod ;P
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#11
lunaticdreams napisał(a):Ks szyfruje,zemana blokuje w połączeniu ze sobą te 2 softy dają świetną ochronęGrinGrin
Jeśli chodzi o dw to słabiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutko.........


dokładnie - tak ale jaki był sens testowania oprogramowania szyfrującego obok wykrywającego oraz blokującego?

dw niezła wtopka ale za to dobrze pełni swoją główną funkcję - nakładanie restrykcji.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#12
Trzeba do nich napisać z zapytaniemTongue Trochę to dziwne ale Jak już wcześniej pisałem KS,Zemanka i jest gicior
Odpowiedz
#13
lunaticdreams napisał(a):Trzeba do nich napisać z zapytaniemTongue Trochę to dziwne ale Jak już wcześniej pisałem KS,Zemanka i jest gicior


zgadza się - ale nawet jeśli mamy keylogger w systemie to keyscrambler je zaszyfruje więc na nic się on zda - jeśli miałbym się już czegoś czepić z mojego punktu widzenia. ale oczywiście - nie zaszkodzi dmuchać na zimne Smile
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#14
Ciekawa sprawa z tym KS, tam testowali wersję pro, może ona ma poza szyfrowaniem jeszcze jakąś funkcję wykrywania, ale wątpię.
Odpowiedz
#15
Gnome napisał(a):Ciekawa sprawa z tym KS, tam testowali wersję pro, może ona ma poza szyfrowaniem jeszcze jakąś funkcję wykrywania, ale wątpię.

Nie KS Proi Premium nie wykrywa,obsługuje tylko większą liczbę programów
Odpowiedz
#16
Tak też myślałem, tak więc o co chodzi w tym teście, czyżby KS nie szyfrował, dziwna sprawa.

A co do DW to podejżewam, że ktoś chyba nie do końca wiedział jak go użyć i dał programy do zaufanych i tak to się skończyło.
Odpowiedz
#17
Tu inny test

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
No i tutaj KS spełnia swoją funkcję, czy jest dobrze.
Odpowiedz
#19
Dokładnie Ks robi swoje ale do pełni szczęścia warto zainstalować Zemanę
Odpowiedz
#20
Pewnie tak, bo dzięki niej mamy "full service", ale u mnie Zemana spowalniała trochę system, a jako, że używam Fx to do logowania w banku wystarcza KS.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości