F-Secure Technology Preview 2011
#1
zainteresowani mogą juz testować F-Secure Technology Preview 2011

Rejestrujemy się tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


po pomyślnej rejestracji i weryfikacji dostajemy link do programu oraz licencje na 6 miesięcy


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
niezły wysyp ciekawe ile to jest warte
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Mam nadzieję, że wersja 2011 będzie lepsza od 2010, która była kaszaną..Ciekawe, jaka jest skuteczność i wykrywalność oraz "zamulanie" systemu w wersjach 2011. Trzeba będzie potestować i śledzić na bieżąco wyniki i newsy.

No to mamy taką kolejność wyścigu wersji beta 2011: G Data, Norton, Kaspersky, F-Secure... kto następny? Grin
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
#4
Podałeś kolejność odnoszącą się do skuteczności czy przypadkową?

Ja nie czekam tak naprawdę na taki zestaw ponieważ nie uźywam na codzień w swoim kompie klasycznego antywirusa, dla mnie to przeżytek
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
OleoXtreme napisał(a):Mam nadzieję, że wersja 2011 będzie lepsza od 2010, która była kaszaną..Ciekawe, jaka jest skuteczność i wykrywalność oraz "zamulanie" systemu w wersjach 2011. Trzeba będzie potestować i śledzić na bieżąco wyniki i newsy.

No to mamy taką kolejność wyścigu wersji beta 2011: G Data, Norton, Kaspersky, F-Secure... kto następny? Grin


to co ty masz 128 ram że F Ci zamula?
ja miałem F2010 przez długi czas i uwierz mi, że żadnego zamulania nie było a wykrywalność jest na dość wysokim poziomie. Ograniczona konfiguracja w niczym nie przeszkadza. To pakiet zainstaluj-zapomnij. Ma działać.
Odpowiedz
#6
Wersja2010 komuś zamula ?Bez jaj poprzednie wersje tak ale nie 2010 nie odczuwalna nic a nic.
Odpowiedz
#7
Wersja 2010 była najbardziej udana jaka stworzyli, lekka, może nie aż tak, ale poprawili się w stosunku do wersji 2009,2009, interfejs może prosty, ale przejrzysty, każdy laik się połapie, ogólnie gitWink Wersja 2011 graficznie jest strasznie podobna do poprzednika..
Odpowiedz
#8
Co do F-Secure miałem kilka zastrzeżeń.
1. Nie pozwalał uruchuchamiać się programom typu Alcohol, Daemon Tools.
2. DeepGuard po każdowej aktualizacji AQQ, blokował do niego dostęp, gdyż uważał go za niebezpieczną aplikację.
Oczywiście można to naprawić dodając katalogi tych programów do wyjątków.

Gdyby to poprawili, w szczególności tego Alcohola, to mogę wrócić do F-Secure.
Odpowiedz
#9
ja używałem z DEAMON Tools i akurat u mnie działało bez problemu ale niektórzy się na to skarżyli

a co do AQQ to nic dziwnego program nie ma podpisu cyfrowego łączy sie z internetem i odczytuje uderzenia w klawiaturę
Odpowiedz
#10
Przy instalacji jest problem z Deamonem. Na codzień korzystam z Alcohola i on akurat włączać się nie chce (przynajmniej poprawnie).
Odpowiedz
#11
Programy które wymieniasz wiele av traktuje jako zagrożenia..
Nie tyczy się to tylko F-secure..
Odpowiedz
#12
Mi FS 2010 nie muliło, ale ze skutecznością to był problem. Chociaż też aż tak nie było źle. Smile
Ale żeby szli w takim samym kierunku , bo jeżeli tak będą robić, to pakiet będzie dobry.

A i z tymi programami to racja, ale tylko z AQQ. Sam używam tego komunikatora, i nie chcę innego, a Kaspesky wykrył mi jako Riskware typu: niepewna aplikacja. Oczywiście zezwalałem AQQ na wszystko i już kasper się nie czepia.

Kolejność pakietów zrobiłem przypadkową. A i Interfejs jest taki sam jak w 2010. Grin Nic tylko życzyć powodzenia na rynku. Jak będzie skuteczny tak jak Norton czy Kasper, lub G Data to się może skuszę.
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
#13
I nic dziwnego, że wykrywa, to właśnie dobrze świadczy o tego typu programach. Taka powinna być reakcja.
Odpowiedz
#14
Ciekawe czy GG wykrywa tak samo... Nie ważne, AQQ miałem przez rok i nic mi nie zniszczył. Po prostu powinni dodać podpis cyfrowy do tego programu i powinno być git.
A i komunikatory są niebezpieczne jak się klika w reklamy i we wszystkie linki od nieznajomych.
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
#15
Podpis cyfrowy leży już w gestii supportu danego komunikatora, jeśli tak Ci to przeszkadza lub żeby nie było w przyszłości podobnych sytuacji daj znać twórcą AQQ, może coś z tym zrobią. Gadu Gadu może nie wykrywa bo ma ten wcześniej wspomniany podpis, jeśli Cię to ciekawi a obecnie jak widzę używasz Kaspersky Internet Security zainstaluj w/w program i sprawdź.

Nie we wszystkich komunikatorach mamy reklamy - dajmy na to używane przeze mnie WTW, zero a to zero reklam. A jeśli prowadzimy z kimś jakiekolwiek konwersanse przez komunikator wychodzimy z założenia, że jest to osoba nam znana, rodzina, znajomi więc raczej takie linki nie powinny być groźne. Wychodzę z założenia, że ważniesze informacje, dane, sprawy etc. powinno się w Internecie załatwiać choćby przez e-mail.

Jeśli masz wystarczająco dużo oleju w głowie do, że tak to nazwę "spraw komputerowych" to wszystko jest w jakimś, przynajmniej minimalnym stopniu bezpieczne i nic nie jest w stanie Ci zagrozić.
Odpowiedz
#16
F-Secure... no OK, nawet zainstalowałem teraz 2010. Chodzi nieźle. Szkoda że ta promocja z Chipa jest już na dwa tygodnie (15 maja koniec). Dziwne.

Nawet nieźle działa, na początku coś tam porobił.
Po restarcie zeskanowałem i wykrył heurystyką - nie wiem nawet co Smile. Ale ogólnie OK.
Odpowiedz
#17
ale klucz Beta może pójdzie na wersji 2010 zapisz się na beta i zobacz bo kluczyk na 180dni
Odpowiedz
#18
Nie, do bety klucz jest wbudowany. Szkoda bo to fajny pakiecik.

Nikt nie ma sprawnego klucza?
Odpowiedz
#19
Jak wbudowany jak jakiś czas temu zapisałem się na betę i klucz przysłali na mail
Odpowiedz
#20
Raczej wątpię - tylko nieliczni tutaj go mieli Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości