Bootowanie
#1
Nie tak dawno temu zainstalowałem nowego windowsa na starym [nic mi nie chciało się bootować po zabawach z instalowaniem linuxa lol]następnie pokopiowałem potrzebne pliki na odzielną partycję i skasowałem folder windows.old, windows ''padł'' [może dlatego bo głupi zastapiłem pliki ze starego wina w nowym? nie wiemWink
Odpowiedz
#2
Yyy ale o co kaman? Bo ja nic nie zrozumiałem...
Odpowiedz
#3
chyba chodziło mu o to,że ma jeden system [odzyskany windows]a podczas włączanie kompa pojawia mu się menu wyboru systemu i nie wie jak to wyłączyć. heh trochę dziwne.
Odpowiedz
#4
Sam sobie odpowiadasz w trzeciej osobie?? Nie wiem o co chodzi...
Odpowiedz
#5
Chyba o to mu chodzi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


shinjiru naucz się pisać z sensem bo to co wyskrobałeś trudno zrozumieć...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#6
ja napisałem dobrze, tylko nie używając słowa rozruch, bez przesady,ale tu nie ma nic do ''rozumienia'' wszystko jest jasne....Wall nie wiem, jak ktoś ''zrozumie'' o co biega to proszę o pomoc... nie chcę pisać po raz enty o co mi chodzi, chociaż.... wszystko jest dokładnie napisane,a problem jest brany chyba przeze mnie ''na siłę''. Po prostu nie widzę sensu w wyświetlaniu mi się tego menu WYBORU SYSTEMU podczas gdy mam tylko jeden system operacyjny na netbooku [hej, to akurat powinno być jasne? bez przesady...]Chociaż może zastanówmy się nad problemem CZYM JEST menu wyboru systemu? więc podczas włączania komputera gdy zdaje się bootloader zaczyna rozruch [tak?]pojawia się taki czarny ekranik na którym wyświetlane są systemy operacyjne do wyboru z tych aktualnie zainstalowanych. Mi się ten ekranik pojawia chociaż mam jeden system. I chcę to menu wyłączyć, bo nie jest mi potrzebne... byle nie wnikać do rejestru wolałbym by ktoś mi pomógł się z tym uporać za pomocą tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

bo nie za bardzo chcę grzebać by czegoś sobie nie z chrzanić [serio nie wiem jak to jaśniej przedstawić nie używając ''fachowego'' słownictwa lol więc z góry przepraszam]
Odpowiedz
#7
gdyby to co napisałeś w pierwszym poście było jasne to nikt nie zadawał by pytań.
moja sugestia:
a) napisz jaką wersję windowsa miałeś i jaką masz obecnie
b) zrobiłeś upgrade czy zainstalowałeś sobie po prostu drugiego windowsa obok na tej samej partycji?
c) co z linuksem? został na dysku czy go wyrzuciłeś?

P.S. możesz zawsze napisać krok po kroku co zrobiłeś - z tego co pamiętam to nikt tu nie wróży z fusów.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
Starczyło napisać coś w formie:

Cytat: Mam problem z menu wyboru systemu operacyjnego podczas bootowania chociaż mam 1 system i chciałbym to wyłączyć


A nie rozpisywać się i to w sposób który utrudnia zrozumienie treści przekazu Wink

Co do EasyBCD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości