Online Armor Premium + ...?
#1
Witam

Testuję od wczoraj OA Premium i tak sobie pomyślałem, że zostałbym z OA na dłużej i tu pytanko: co dodać do OA (EAM przeszedł mi przez myśl, ale troszkę zamula)?
UAC mam na maxa, mam MBAM Pro, OA samo w sobie oferuje niezły poziom ochrony i zastanawiam się, czy jest sens dokładać jakiegokolwiek AV?
Pomożecie ? ;-)
Odpowiedz
#2
dorzuciłbym avasta 6. jest lekki i zawsze jakas linia obrony zostaje.
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#3
A nie Microsoft Securiti Essentials? Wg mojej osoby jest niebo lepszy od Avasta, ktory pamietam jeszcze 2 lata temu przepuszczal jak sito a ilosc tematow dotyczacych zainfekowanych komputerow z Avastem na pokladzie pokazuje ze nie jest to dobry antywirus.
Odpowiedz
#4
Bre-Loczek napisał(a):A nie Microsoft Securiti Essentials?

Patrząc na wyniki testów z naszego forum rozumiem iż to jest żartWall
Prędzej coś lekkiego w chmurce.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#5
Bre-Loczek? Faktycznie robisz sobie żarty.
MSE to bardziej narzędzie niż AV....
PS. Jak miło że specjalnie dla mnie założyłeś konto i jaka wdzięczna nazwa...
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#6
Tak sobie myślę, że MBAM działający w real-time + OA Premium to może być ciekawa kombinacja.
Odpowiedz
#7
Właśnie wy haczyłem serial na pół roku więc też sobie przetestuje wersję premium. U mnie jest w tandemie z SS Premium, AV tylko na żadanie.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#8
ktostam napisał(a):Tak sobie myślę, że MBAM działający w real-time + OA Premium to może być ciekawa kombinacja.

@Ktośtam...nie zadawaj retorycznych pytań...oczywiście,że MBAM Pro + OA Premium to git zabezpieczenie i nic już nie musisz dodawać.
BTW.Loczek,Bre-Loczek fajny spamik uprawiacie Smile to celowa akcja czy czysty przypadek ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
Loczek, Bre-Loczek..
Nie wiem kto to jestSmile Spam? Poprostu dałem propozycję a Breloczek wyskakuje z Microsoftem o.O
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#10
Loczek napisał(a):Loczek, Bre-Loczek..
Nie wiem kto to jestSmile Spam? Poprostu dałem propozycję a Breloczek wyskakuje z Microsoftem o.O

Dobry jesteś Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Nie demonizujcie tak MSE. To porzadny produkt zrobiony przez porzadna firme. Gdyby ten antywirus byl taki slaby jak mowicie dawno by go wycofali "z produkcji" lub nie znalazlby zainteresowania wsrod zainteresowanych.
Odpowiedz
#12
Znajduje zainteresowanie bo jest darmowy Wink

Jeśli masz MBAM Pro, to OA z tym zacnym softem będzie git. Używaj trybu bankowego, RunSafer.

Możesz skanować od czasu do czasu za pomocą Emsisoft Emergency Kit.
Odpowiedz
#13
Wybór padł na OA++, do tego MBAM Pro i EEK.
Jestem naprawdę zaskoczony lekkością OA.
Odpowiedz
#14
Cóż, ja do Online Armor Premium mam MSE2 i to na razie wystarcza.
Odpowiedz
#15
Oczywiście że wystarczy OA++ i MSE 2 i także inne konfiguracje różnych programów, alewtedy gdy:

-przeglądasz bezpieczne strony internetowe,

- nie klikasz w co popadnie, tylko wiesz co pobieraszz sieci,

-zastanowisz sięchwilę nad tym co masz zrobić,

-używasz intelektu i głowy,

-znasz konfigurację i alerty programów zabezpieczających(kolor okien o tym sugeruje,czy program może być szkodliwy, czy też nie)

-czytasz alerty programu , a nie zezwalasz na co popadnie

- w wypadku , gdy program jest w wersji angielskojęzycznej , a nie znasz dobrze tego języka, możesz mieć problemy z poprawnym zatwierdzeniem alertu



Tak po krótce uzasadniłem.
Odpowiedz
#16
andrzej76 napisał(a):Oczywiście że wystarczy OA++ i MSE 2 i także inne konfiguracje różnych programów, alewtedy gdy:

-przeglądasz bezpieczne strony internetowe,

- nie klikasz w co popadnie, tylko wiesz co pobieraszz sieci,

-zastanowisz sięchwilę nad tym co masz zrobić,

-używasz intelektu i głowy,

-znasz konfigurację i alerty programów zabezpieczających(kolor okien o tym sugeruje,czy program może być szkodliwy, czy też nie)

-czytasz alerty programu , a nie zezwalasz na co popadnie

- w wypadku , gdy program jest w wersji angielskojęzycznej , a nie znasz dobrze tego języka, możesz mieć problemy z poprawnym zatwierdzeniem alertu



Tak po krótce uzasadniłem.

Do kogo piszesz? Bo ja się czuję trochę pouczany.
Odpowiedz
#17
Piszę do Wszystkich Userów zaglądających i korzystających z Naszego forum , nie do wybrańców, i nie było to osobowo do Ciebie, i zaznaczyłem , że przy różnych konfiguracjachróżnych programów, nie tylko tych dwóch, a między nami -człowiek się uczy całe niestety życie , a Ciebie nie mam zamiaru pouczać , bo nie jestem od tego, raczej Gieniu może być w niektórych kwestiach na odwrót, to TY możesz nauczyć czegoś sensownego mnie, i za to Cię cenię.
Odpowiedz
#18
Nie szkodzi Wink. Myślę że jednak instalując OA wiesz co Cię czeka.
Odpowiedz
#19
andrzej76 napisał(a):Oczywiście że wystarczy OA++ i MSE 2 i także inne konfiguracje różnych programów, alewtedy gdy:

-przeglądasz bezpieczne strony internetowe,

- nie klikasz w co popadnie, tylko wiesz co pobieraszz sieci,

-zastanowisz sięchwilę nad tym co masz zrobić,

-używasz intelektu i głowy,

He to po co w ogóle coś instalować Wink
Moim zdaniem mając OA na pokładzie można sobie pozwolić na chwile zapomnienia Grin
Odpowiedz
#20
Tak ja to wiem Gieniu, bo go miałem, tak poglądowo napisałem,bo znając życie,nie znający programu,będą klikać w nim non stop "allow", a później napiszą, że zapora jest słaba, ido kitu bo nabawili się infekcji itd.,

Edit: Marsellus - właśnie po co instalować? nie trzeba, i wtedy można stosować sie do powyższych rad, a jak zainstalujesz coś, to nie ma gwarantu 100% , że Cię program uchroni, dlatego wtedy też - głowa+program.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości