Promocja Glary Utilities Pro za darmo
#1
Promocja trwa do jutra, do godziny 9.00.
Glary Utilities PRO

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Glary Utilities służy do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów,
optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych,
łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Świetny program, naprawdę warto go zainstalować. Przede wszystkim bardzo dobrze czyści i defragmentuje rejestr, a do tego nie ma mowy o jakiejś awarii przez usunięcie jakiegoś waznego pliku/wpisu Smile
Odpowiedz
#3
Skoro polecacie, to spróbuję. Mój system już jest w raczej średnio-kiepskim stanie, więc w najgorszym wypadku przybliżę tylko format o kilka dni.
Dzięki za info.
Odpowiedz
#4
Już pobieram Grin
Program świetny. Usunie zbędne rzeczy, a przy tym nie zrobi sieczki z kompa i systemu.
Miałem go na PC z Vistą. Przydawał się czasamiGrin
ESET Smart Security
Odpowiedz
#5
lukasamd napisał(a):Skoro polecacie, to spróbuję. Mój system już jest w raczej średnio-kiepskim stanie, więc w najgorszym wypadku przybliżę tylko format o kilka dni.
Dzięki za info.

Lukas, najpierw wykonaj konserwację, a potem w Moduły --> optymalizacjazdefragmentuj rejestr Smile
Odpowiedz
#6
Co lepsze?
Tune Up 2012 czy Glary Utilities Pro? Nie wiem czy wywalać Tune Upa
Odpowiedz
#7
TuneUp jest zdecydowanie bardziej rozbudowany.Glary nie ma defragmentatora dysku, czy wyłączenia niepotrzebnych animacji, ale ma lepszy "czyściciel rejestru", optymalizator pamięci...

Ja bym wziął zamiast TuneUpa Auslogics Disk Defrag + Glary Utilites Pro
Odpowiedz
#8
Używam ekranu logowania oraz stylu TuneUp więc zostawię go.
Odpowiedz
#9
Glary Utilities Pro wersja 5.9.0.16 za free

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tu znajdziecie dane do darmowej dożywotniej licencji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości