Matousec Online Payments Threats - KIS 2013 test
#1
Kaspersky pochwalił się na swojej stronie wynikami, jakie uzyskał Kaspersky Internet Security 2013 w teście Matousec:

Test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Informacje o technologii SafeMoney

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czekam z niecierpliwością na finalną wersję Kaspersky Internet Security 2013. Co sądzicie o tych wynikach?
Odpowiedz
#2
Brawo! Marketingowe mistrzostwo! Nie ma to jak porównywać wersje 2013 swoich produktów z wersjami 2012 konkurencji Grin
Szkoda, że nie poszli jeszcze dalej - porównywać swojego IS ze zwykłymi antywirusamiWall

---------------
Jak znam życie, testy były ustawione tak aby tylko Kaspersky dał radę.. Dziwi mnie też obecność czegoś tak "dziwnego" jak Trusteer.
Odpowiedz
#3
Porównali produkt z technologią SafeMoney (Kaspersky Internet Security 2013) z innymi dostępnymi produktami. Co w tym dziwnego?

Edit: Poza tym jakby testowali np. Norton Internet Security 2013 to dużo osób mówiłoby, że testowali wersję beta, która nie jest finalnym produktem.
Odpowiedz
#4
OMG... AVG - porażka, Avira - totalna porażka, ESET, GDATA, F-Sceure, McAfee, MSE to samo... test-miazga.

W zasadzie tylko Trusteer, Kaspersky, no i po japońsku czyli jako-tako Avast.
Sam nie wiem co o tym myśleć, nieco dziwnie wygląda to 0/15 w aż tak wielu przypadkach tak znanych producentów.
Odpowiedz
#5
Dlaczego dziwnego jak Trusteer?

Trusteer Rapport to uznany program. Jest stworzony, aby chronić bankowość elektroniczną i nie tylko.

Świetnie Trusteer. Więc to dobry wybór był, że go wybrałemGrin Kiepściutko G-data ze swoim BankGuardem, który powinien chronić przed Zeusem.

Test wydaje mi się ok.
Odpowiedz
#6
Ten matousec ma czelność brać pieniądze od Comodo za dobre wyniki, a teraz jeszcze od Kaspeskiego?Wow

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Przejadły mu się kebaby serwowane przez tego Turka Meliha Abdulcośtamcośtam.

Sporo tych zer, Avast błysnął Facepalm
Odpowiedz
#8
Nortonkonkretnie błysnął Smile Myślałem, że ta "ochrona tożsamości" to nie tylko marketingowy bełkot...


Nie samym kebabem człowiek żyje. Dobrze, że jako "ten Polaczek" o tym wiesz Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Jakoś nie potrafię uwierzyć testowi, który był robiony na zlecenie jakiejś firmy antywirusowej Smile Przecież tu chodziło tylko o wypromowanie SafeMoney. Co nie zmienia faktu, że aż tyle porażek AV w tym teście to nie jest coś, obok czego można przejść obojętnie...
Odpowiedz
#10
morphiusz napisał(a):Nie samym kebabem człowiek żyje. Dobrze, że jako "ten Polaczek" o tym wiesz Smile

Oczywiście z racji tego że jesteś wyższy stanem od nas (skoro ja jestem "ten Polaczek", to ty pewnie jesteś szlachetnie urodzonym cudzoziemcem), masz prawo zrobić kłótnię, sprowokować kogo trzeba i później mieć pretensje że niektórym nie podoba się wiadomo jaka firma. Oczywiście w międzyczasie musisz się wycofać by poszukać argumentów Suspicious
Ostatni raz reaguję spokojnie na Twoje słowne prowokacje. Następnym razem będzie nieprzyjemnie.
Odpowiedz
#11
Eugeniusz napisał(a):
morphiusz napisał(a):Nie samym kebabem człowiek żyje. Dobrze, że jako "ten Polaczek" o tym wiesz Smile

Oczywiście z racji tego że jesteś wyższy stanem od nas (skoro ja jestem "ten Polaczek", to ty pewnie jesteś szlachetnie urodzonym cudzoziemcem), masz prawo zrobić kłótnię, sprowokować kogo trzeba i później mieć pretensje że niektórym nie podoba się wiadomo jaka firma. Oczywiście w międzyczasie musisz się wycofać by poszukać argumentów Suspicious
Ostatni raz reaguję spokojnie na Twoje słowne prowokacje. Następnym razem będzie nieprzyjemnie.

@Adam w pełni Ciebie popieram bo sam jak bym mógł to każdemu kto używa słowa POLACZEKdał bym w pysk.
Odpowiedz
#12
Antywirusy nie radzą sobie z zagrożeniami typu Zeus, Sinowal.

Próbki były niewykrywalne przez AV. Stąd takie wyniki. Np. Sinowal kradnie hasła przez SSL. Tutaj by się przydała Zemana czy SpyShelter.
Odpowiedz
#13
Gdata i jej BankGuard i to jeszcze wnowej wersji 2013pokazali "klasę". Nie ma powodu, by nie wierzyć tym testom , mimo że są na zlecenie. Kasper ma wyjątkowo bezczelny marketing i nie boi się porównywać z konkurencją jeśli tylko są pewni,że ją pokonują. No, ale jeśli ma się 300 milionów klientów, którzy nie mało płacą za licencje , to można sobie pozwolić na mega marketing i wprowadzanie mocnych technologii.
Ale ja naiwnie wierzę w to,że pozostali producenci tez w końcu pokażą klasę.
Odpowiedz
#14
Dokładnie.

Ciekawe jakby sobie poradzili wspomniani: SpyShelter i Zemana oraz Hitman Pro.Alert

Kasper gniecie konkurencję w dziedzinie bezpieczeństwa online. Inne produkty na pewno w nowych wersjach jeszcze bardziej odskoczą w wykrywalności on-demand. To jednak, gdy miałbym polecić jakiś pakiet, bez składaka to byłby to tylko Kaspersky.
Odpowiedz
#15
Test na domyślnych ustawieniach HIPS w Bitdefenderze i Esecie jest wyłączony
W Avaście i Pandzie są specjalne przeglądarki do operacji bankowych które testowana nie były
Odpowiedz
#16
zord napisał(a):Test na domyślnych ustawieniach HIPS w Bitdefenderze i Esecie jest wyłączony
W Avaście i Pandzie są specjalne przeglądarki do operacji bankowych które testowana nie były

to by wiele tłumaczyło Smile
Odpowiedz
#17
No,ale i tak większa częśćklientów ustawień nie zmienia więc...
W bitdefenderze też ta osobna przegladarka teraz juz jestGrin
Odpowiedz
#18
alex1155 napisał(a):No,ale i tak większa częśćklientów ustawień nie zmienia więc...
W bitdefenderze też ta osobna przegladarka teraz juz jestGrin

zgadza się Alex, ale to tłumaczy jednak wyniki testu
Odpowiedz
#19
facecik napisał(a):
alex1155 napisał(a):No,ale i tak większa częśćklientów ustawień nie zmienia więc...
W bitdefenderze też ta osobna przegladarka teraz juz jestGrin

zgadza się Alex, ale to tłumaczy jednak wyniki testu

Zgadzam się.
Ale i tak programy z automatyczną ochroną , czyli F secure, Avg, Norton , Gdata czy McAfee poniosły druzgocącą klęskę.
Odpowiedz
#20
Cóż wielkość nie znaczy jakość .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości