FileMedic AV 2012- test ochrony.
#1
Wykonałem test polskiego programu zabezpieczającego jakim jest FileMedic Antivirus 2012.
Test na 800próbkach z uwzględnieniem skanowania na żądanie.
Czy program jest godnym rywalem dla podobnych programów innych firm?
Przekonajcie się oglądając go w akcji :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ach ten szereg metod obrony zastosowany w filemedic:-)
Odpowiedz
#3
OO, wreszcie ktoś się odważył go przetestować na filmiku Wink
Ten Filemedic to jeden wielki FakeAVGrin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#4
Niepotrzebne wstawki z tekstem w czasie testu... Takie podsumowania (np wynik skanowania na żądanie) powinny być pod koniec lub na osobnej planszy Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Ja wykonuję testy tak Erui tak się przyzwyczaiłem i tak zapewne pozostanie , czarna plansza z tekstem mnie akurat nie rajcuje wstawiona co jakiś czas w teście, widz widzi co się dzieje i dodatkowo może przeczytać, zmniejszę może trochę czcionkę by były mniejsze litery. Dziękuję za poradę.

Dodano: 19 lip 2012, 0:57

tommy504 napisał(a):Ten Filemedic to jeden wielki FakeAV


Nie przesadzaj , wszak 70 złośników wykrył na 800 Facepalm
Odpowiedz
#6
Oglądający patrzy co się dzieje na ekranie - ja ledwo zauważyłem że się tekst pojawił i musiałem cofnąć i zatrzymać aby przeczytać Wink
Co do wykrywalności - z paczki tommyego wykrywa raptem 13 zagrożeń wciąż mimo, ze minęło kilka/naście godzin Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
A mówiłem, nie kopać leżącego Cool
Odpowiedz
#8
Jeszcze program rozwinie skrzydła Lol
Odpowiedz
#9
Dziękuje za niesamowity i pełny wrażeń test - sam nie mam odwagi na takie wyczyny.

Program "the best" jest u mnie w topie najlepiej zabezpieczających między notatnikiem, a paintemLol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Raport przygotowany przez specjalistów z FileMedic w sposób przekrojowy opisuje główne pola działalności przestępców komputerowych oraz zawiera porady, które pomogą zabezpieczyć komputer nowoczesnego mężczyzny przed zagrożeniami czyhającymi w Internecie.


Nie jesteście nowoczesnymi mężczyznamiLol
Odpowiedz
#11
Niesamowity i pełny wrażeń test zwa
buri napisał(a):(...)niesamowity i pełny wrażeń test - sam nie mam odwagi na takie wyczyny.


zwłaszcza skuteczność na poziomie 8,75% i oni jeszcze to chcą sprzedać za 49 zł????Wall tragedia.
PIS - Panada Internet Security... a ty co myślałeś

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
@andrzej78 a możesz udostępnić paczkę, która była użyta do testów? zobaczymy jak tam inni na niej wypadaja
Odpowiedz
#13
Jest nowy build od tygodnia, jak wrażenia? Ktoś daje drugą szansę?
Odpowiedz
#14
FM jest sprawdzany co jakiś czas na paczkach i wyniki można ocenić na co najmniej tragiczne.
Odpowiedz
#15
A są może jakieś wyniki skuteczności dla tego nowego builda?
Odpowiedz
#16
Ciekawe kiedy coś z tym zrobią, tj z wykrywalnością.
Odpowiedz
#17
Jego wykrywalność mnie zabija śmiechem. Najgorsze, że jakieś boty nabijają mu ocenę na portalach "ala" dp.plFacepalm
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#18
Spoko wyluzujcie.... Poprzednia wersja była tragiczna ale z tą jest dużo lepiej a przecież to nie koniec testów.
Odpowiedz
#19
allhana napisał(a):Spoko wyluzujcie.... Poprzednia wersja była tragiczna ale z tą jest dużo lepiej a przecież to nie koniec testów.

Lol
Taaak... Poprawili, ale chyba nie wykrywalność...
FileMedic nie można traktować jako antywirusa na dzień dzisiejszy.
Stawiaj znaki interpunkcyjne.
Odpowiedz
#20
Ciekawy jestem jak FM wypada przy innych rodzimych produktach ..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości