Konfiguracja Avasta.
#1
Podaję link do strony z konfiguracją Avasta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
A ja podam drugą, według mnie bardziej przejżystą Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
mateusz8466 napisał(a):A ja podam drugą, według mnie bardziej przejżystą Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Moim zdaniem jest właśnie znacznie mniej przejrzysta ze względu na brak istotnych screenów, ale to kwestia gustu Smile
Odpowiedz
#4
Ale to jest tylko o instalacji i rejestracji. Tylko!
Odpowiedz
#5
adam_993 napisał(a):Ale to jest tylko o instalacji i rejestracji. Tylko!


Dlatego, że jest to takie przejrzyste, trzeba się uważnie przyglądnąć, żeby znaleźć konfigurację Smile
Odpowiedz
#6
Jurek napisał(a):Podaję link do strony z konfiguracją Avasta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jurku to nie korzystasz już z aviry??????
Odpowiedz
#7
nero469 napisał(a):
Jurek napisał(a):Podaję link do strony z konfiguracją Avasta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jurku to nie korzystasz już z aviry??????


Już trochę minęło od tego czasu. Jest wolnym człowiekiem.
Odpowiedz
#8
Aha.
No ale tak zaciekle bronił aviry.
Odpowiedz
#9
nero469 napisał(a):Aha.
No ale tak zaciekle bronił aviry.


Nie tak znowu zaciekle Smile
Po zablokowaniu update przez wirusy oraz po innych błędach programu, przekonałem się, że Avira nie jest wcale taka znakomita Wink

Przetestowałem najlepszy moim zdaniem darmowy antywirus Avast, a teraz testuję najszybszy i najlżejszy, Norton AntiVirus 2009.
Odpowiedz
#10
I co sądzisz o Avaście Jurku ?. Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
zbyszek napisał(a):I co sądzisz o Avaście Jurku ?. Smile


To, że jest darmowy a zarazem dość skuteczny i kompletny (moduł sieciowy, blokowanie URL i plików, skanery HTTP, POP3, znakomita aktualizacja), to niewątpliwie atut.
Niestety jego mankamentem jest niewyobrażalnie wolne skanowanie, bez możliwości konfiguracji ustawień skanowania (poza skanem przy uruchomieniu systemu), częściowe spowalnianie otwierania stron i zbyt ogólne ustawienia.
Odpowiedz
#12
Ze skanowaniem to się zgodzę Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#13
jak narazie nic nawet nie słychać o Avast 5 ?!
Odpowiedz
#14
Dozamet1 napisał(a):jak narazie nic nawet nie słychać o Avast 5 ?!


Ja nic nie słyszałem Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#15
mateusz8466 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja przy konfiguracji Avasta korzystałem z tej stronki gdyż jest tam najdokładniejszy opis krok po kroku. Dzięki temu mam dobrze ustawionego AvastaSmile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#16
Dziwie się tylko, czemu skaner na żądanie avasta nie skanuje plików typu avi lub rmvb,chodzi mo o prawoklik.
Jurek napisał(a):
zbyszek napisał(a):I co sądzisz o Avaście Jurku ?. Smile


To, że jest darmowy a zarazem dość skuteczny i kompletny (moduł sieciowy, blokowanie URL i plików, skanery HTTP, POP3, znakomita aktualizacja), to niewątpliwie atut.
Niestety jego mankamentem jest niewyobrażalnie wolne skanowanie, bez możliwości konfiguracji ustawień skanowania (poza skanem przy uruchomieniu systemu), częściowe spowalnianie otwierania stron i zbyt ogólne ustawienia.


Jurku a wiesz ,że avast nie leczy plików tylko je podmienia i to jeżeli uruchomisz baze vrdb, a avira leczy zarażone pliki jak nie usuwa a avast wszystko kasuje.....
Odpowiedz
#17
nero469 napisał(a):Dziwie się tylko, czemu skaner na żądanie avasta nie skanuje plików typu avi lub rmvb,chodzi mo o prawoklik.
Jurku a wiesz ,że avast nie leczy plików tylko je podmienia i to jeżeli uruchomisz baze vrdb, a avira leczy zarażone pliki jak nie usuwa a avast wszystko kasuje.....


Avast posiada mankamenty ale to kompletny antywirusw przeciwieństwie do niemieckiego ochłapu, który przypomina bardzo dobry samochód ale pozbawiony wielu części. Smile
Odpowiedz
#18
jurek oczywiście mówisz o wersji free aviry
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
polak900 napisał(a):jurek oczywiście mówisz o wersji free aviry


Oczywiście, że piszę o wersji Free ale i w Premium mogliby dołożyć moduł ochrony sieciowej i coś w rodzaju HIPSa, tak jak to jest w Nortonie a nawet wAvaście.
Odpowiedz
#20
zaskoczy cię wersja 9 na pewno
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości