NOD32 4 Final
#1
Dzisiaj z portalu "dobreprogramy.pl" ściągałem Noda 3 i po instalacji, ku memu zdziwieniu pojawiła się czwórka PL Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Już zabieram się za ściąganie i instalację wersji PL NODA 4 Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#3
Przedwczesny finał buhaha
Odpowiedz
#4
Dobre Smile
A tak na serio, to pewnie jest RC Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
normalna wersja dziś premiera

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Już ściągam, jeśli jednak nie usunięto błędów z wersji RC to NOD 4 raczej długo u mnie nie zabawi, chociaż... Smile
Odpowiedz
#7
a jakie to błędy były w RC?
(PS: PG2 działa coraz lepiej i nie zamula tak jak wczoraj)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Ja nie zauważyłem żadnych błędów w RC Smile.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#9
To co, Panowie? Testujemy! Grin
Odpowiedz
#10
Właśnie. Wejdźcie na jakieś strony z wirusami Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Ja już przetestowałem Smile
Odpowiedz
#12
noi jak ta wersja podoba się Pablosss
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Już wyleciała z dysku. Powód - te same niedogodności które nie pasowały mi w RC są w finalnej wersji ( ch.lernie długie uruchamianie się programu, brak możliwości zaktualizowania np FF podczas włączenia skanowania SSL ).
Odpowiedz
#14
zaktualizowania czego? firefoxa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
Si Smile
Odpowiedz
#16
to jakaś paranoja nie program, ja też już wywaliłem, u mnie wystąpił problem aktualizacji programu, wersja trial nie chciała pobrać baz
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Aha i jeszcze jedna uwaga ( najważniejsza ) - nie mógł się zaktualizować. Baza była z lutego chyba a pisało że aktualna.
Odpowiedz
#18
Pablosss jaki AV masz aktualnie na dysku?
Czekamy na opinię użytkownika Noda od kilku lat - VenomXa Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
Plati napisał(a):Pablosss jaki AV masz aktualnie na dysku?


Avira Premium i tak już zostanie po wieki wieków Smile
Odpowiedz
#20
Ciekawe spostrzeżenia na temat NOD''a ale ja u siebie nie zauważyłem takich mankamentów. Normalnie się aktualizuje.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości