Outpost Firewall Free 2009 - spolszczenie
#1
Może się komuś przyda ale ostrzegam nie wszystko jest spolszczone przed instalacją należy wyłączyć autoochrone i zamknąć program

beta 1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



spolszczenie beta 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Wydzielilem watek do osobnego tematu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
Zord...ten sztandar z Orłem w Koronie-to mistrzostwo świata!
Mam teraz firewalla Comodo...ale jak KAV 2010 będzie się z nim gryzł-to instaluję Outposta z tym Twoim super bajeremSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Pierwszy rwie się do walki?
Odpowiedz
#5
Do walki może nieSmile,interesuje się historią i lubię takie bojowe tematySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Zord fajne spolszczenie Smileczy będzie ono dzialac po aktualizacji programu do wyższej wersji? I co nie jest jeszcze przetłumaczone (bo chyba wszystko jest już)?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
powinno działać ale jeszcze nie sprawdzałem bo nie było aktualizacji a jak nie to zainstalować jeszcze raz
niektóre komunikaty z hipsa są po angielsku
Odpowiedz
#9
Czyli wychodzi na to, że szybciej robisz w pojedynkę spolszczenie do Outposta niż ekipa polonizacyjna Comodo (bylo ich 3).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Znakomite spolszczenie Zord!
Wykorzystałeś pliki ze starszej spolszczonej wersji Pro?
Odpowiedz
#11
tak parę rzeczy trzeba było jeszcze przerobić żeby pasowało i nie zmieniało się z powrotem na angielską wersje
Odpowiedz
#12
Fajnie by było gdybyś jeszcze Zordw becie 3 spolszczył ImproveNet - Auto create rules, Disable automatic rule creation.

Siema!
Odpowiedz
#13
niemoge pobrac plikuSad wyslijcie na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Odpowiedz
#14
p!otr@$ napisał(a):niemoge pobrac plikuSad wyslijcie na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->


Beta 2 się ściąga bez problemu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Mam pytanie odnośnie samego Outposta i jego spolszczenia - czy Outpost musi być instalowany w domyślnej lokalizacji czyli Program Files? Pytam, bo mój jest zainstalowany w osobnym folderze z innymi samodzielnie instalowanymi programami, a spolszczenie tworzy w nim swój własny katalog...i za cholerę sie nie uruchamia. Outpost miał wyłączoną autoochronę i był wyłączony w trakcie instalacji.
Wiem, że niektóre programy nie tolerują lokalizacji innych, niż domyślna - nie wiem, czy ten też.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
Cbyba sie instaluje domyslnie wkatalogu Program Files jak wiekszoscWinka czy musi hmm nie probowalem szczerze mowiac
Odpowiedz
#17
program którym robiłem spolszczenie nie był najlepszy za to darmowy i po polskuTongue
jak outposta masz zainstalowanego w innym miejscu niż domyślne to wklej ręcznie ścieżkę doniego nie korzystaj z opcji wybierz bo zainstaluje się w złym miejscu
albo zainstaluj np na pulpit i przenieś ręcznie pliki do folderu z outpostem
Odpowiedz
#18
W folderze ze spolszczeniem jest kilka folderów i mnóstwo plików...mam je skopiować do głównego folderu Outposta? I jaką ścieżkę gdzie mam wkleić?
Albo inaczej...opisz może dokładnie procedurę instalacji tego spolszczenia. Zakładam, że autoochrona Outposta jest wyłączona, a sam program jest zamknięty.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#19
wejdź do folderu z outpostem i skopiuj z paska ścierzke i wklej w instalator

np g:\programy\Agnitum\Outpost Firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
Ja miałem Outposta zainstalowanego w Programie Files na partycji D i po prostu wskazałem tę lokalizację podczas instalacji.
Spolszczenie poza drobnymi brakami o których piszę powyżej jest super.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości