SafeGroup

Pełna wersja: Panda Internet Security / Global Protection
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Jeśli się zarejestrujecie to możecie (chyba, nie testowałem) testować ten pakiet przez jakiś czas. Musicie wypełnić jednak ankietę, w której pytania są śmieszne tzn. sprawdzają czy jesteśmy dobrą, żywą reklamą, wypytują o to ile numerów mamy nawet w komórce. Szkoda mi już słów na taką promocję.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: Dziękujemy za udział w projekcie.

Niestety osoby odpowiadające Twoim kryterium zostały już zakwalifikowane.


Nie dobrnąłem nawet do połowy. Widać nie jestem dla nich ekspertem, chociaż i tak nie jestem zawiedziony. Grin
ja jakoś przebrnąłem przez tą ankietę
jak mi nic nie dadzą to się zdenerwuje Tongue
Dane osobowe na końcu też podałeś? Grin
Za bardzo w dane personalne, prywatnosc ingeruja.
kto by tam podawał prawdziwe dane Tongue
A ja mam takie coś: Dziękujemy za udział w projekcie.

Niestety osoby odpowiadające Twoim kryterium zostały już zakwalifikowane.
podczas wypełniania tej ankiety trzeba wykazać się kreatywnością :p
A ja przerwałem rejestracje jak mnie zapytali o dane osobowe, wchodzę teraz ponownie na pole "Rejestracja" a tam jest napisane, że mogę pobrać program Grin.
Dla zainteresowanych link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie da się sprawdzić do kiedy będzie działać przestawiłem date kilka miesięcy do przodu i działa
jeżeli program po wygaśnięciu licencji działa nadal to można go używać w nieskończoność i bazy pobierać ręcznie ...
Haha... dane aktywacyjne są w .doc Tongue
nie widzę nigdzie w folderze z programem żadnego .doc
Trzeba dociągnąć Smile Tam są dane aktywacyjne, ważą chyba 500kb
Co za badziew to jest trial 30 dniowy takie coś to sobie mogłem ściągnąć bez wypełniania głupich ankiet

Jurek

zord napisał(a):Co za badziew to jest trial 30 dniowy takie coś to sobie mogłem ściągnąć bez wypełniania głupich ankiet


No to zajebiste promo Grin
License expiried 2009-08-03 Grin
można ręcznie ściągać bazy i program będzie działać i działać tylko nie można rejestrować z poziomu programu Tongue
Chyba aktywować nie można z poziomu programu ? A ja już zaktywowałem i mam na 8 miesięcy program, bo cofnąłem datę w komputerze do stycznia Tongue
się aktywuje z poziomu programu poprzez wpisanie emaila a jak go nie wpiszesz to po prostu nie będzie pobierał updatów ale można je sobie ręcznie ściągać i mieć za free :p
Tylko wiesz ZORD. Takie ściąganie codziennie aktualizacji jest trochę uciążliwe i raczej nieopłacalne. Już lepiej jest mieć Avirę Free lub avast!Smile

Aha... a skąd chcesz Zord ściągać sgnatury ? Bo na stronie Pandy każą podać Nazwę użytkownika i hasło, aby mieć dostęp do części download''u sygnatur Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20