Norton Security
lukasamd napisał(a):Sprawdzałem przez cały dzień no i nic... wkurzyłem się, zainstalowałem wersję ENG, no i jest najnowsza.

Mi zanim się zaktualizowało to musiałem z 10 aktualizować, ale tak jak napisałem, udało sięSmile
ESET Smart Security
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Sprawdzałem przez cały dzień no i nic... wkurzyłem się, zainstalowałem wersję ENG, no i jest najnowsza.

Może przyczyną są jakieś pozostałości w C:\ProgramData, są tam foldery Norton i NortonInstaller, zostają nawet jak się używa do odinstalowania Norton Removal Tool.
Odpowiedz
Jednego nie mogę zrozumieć: czy twórcy naprawdę nie mogę poprawić płynności animacji, np. kiedy klika się w Zaawansowane? Przejście okna jest bardzo lagujące...
Odpowiedz
Kamil nie czytałeśminimalnych wymagań? karta grafiki z minimum 2 gb ramu;] .... A tak już na serio to jest zdecydowanie za późno na takie zmiany o których piszesz. Idź na forum coomunity i w temacie propozycje naświetl swoją ideę na wersje 2013.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Idź na forum coomunity i w temacie propozycje naświetl swoją ideę na wersje 2013.

Też tak zrobię, tylko nie wierzę, żeby nikt o tym nie wspomniał, a problem jest na pewno od wersji 2011, bo takiej używałem...
Odpowiedz
Ale grzebanie i zmienianie tego w kodzie wiązać się może z poświęceniem wiele czasu. Dla czego?Tylko dla czystej kosmetyki. moim zdaniem lepiej poświęcić czas na naprawę poważnych bugów.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Jednego nie mogę zrozumieć: czy twórcy naprawdę nie mogę poprawić płynności animacji, np. kiedy klika się w Zaawansowane? Przejście okna jest bardzo lagujące...


U mnie jest to samo, ale co ciekawe, nie na każdym komputerze. Na jednym z GF 9200 śmiga...
Nie wiem z czego to wynika, ale faktycznie wkurza. Animowany obrót przy zmianie zakładki na wydajność działa dobrze, ale to wysuwanie opcji po kliknięciu na zaawansowane to istna parodia.
Odpowiedz
Polskie wersje 19.5 do pobrania

Norton Internet Security 2012 19.5.0.145

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton AntiVirus 2012 19.5.0.145

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
No już myślałem że ten dzień nie nastanie ii zawsze będzie trzeba ściągać 2 wersje i robić 5 restartów ; ] . Dzięki za linki.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Czy nastąpiła wraz z nowa wersją jakaś zmiana w trialach? To pl czy eng jest na starcie 15 dni.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
pl jest na 15 dni
Odpowiedz
Mam pytanie czy ktoświe więcej na temat wysyłania(automatycznego) plików do analizy?Dokładnie kiedyone są wysyłane? Np w historii albo w po ręcznym dodaniu do kwarantanny i wysłaniu pliku manualnie. Jest tak że plik taki i tak do wysyłki- status - oczekiwanie. Kiedy on zostanie wysłany. Czy np skanujac pliki ( jakis zostanie oznaczony do wysyłki) a za chwile usuwamy je ręcznie, czy np taki plik został gdzieś przekopiowany? Czy już go nie wyśle?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
one się zapisują w folderze ccSubSDK ale z tego co zauważyłem po pewnym czasie Norton przestaje w ogóle je wysyłać
Odpowiedz
Jeśli wierzyć, to ten pasek lekki nie jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
To jest chyba miejsce na dysku, więc niewiele to ma do lekkości czyli CPU i RAM.
Odpowiedz
Racja, chodziło mi o miejsce na dysku.
Odpowiedz
Dostępna jest finalna wersja Norton 360 v6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W tej wersji dodano ostatnią wersje silnika 19,5 dostępną w produktach z serii 2012 oraz SONAR wersja 4.0
Udoskonalono mechanizm kopii zapasowych ,producent też odświeżył wygląd programu
download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Nie wiem czy w poprzedniej wersji była możliwość czyszczenia Firefoxa. Opcja jest w Ustawieniach Administracyjnych standardowo wyłączona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Nie macie problemów z najnowszym chrome i wtyczką symanteca? Nie działa w pełni stabilnie i raz wywaliło mi rozszerzenie nortona. Jak wcześniej na becie,dlatego wróciłem do stabilnej 16, a teraz przyszła aktualizacja i to samo.


Dodano: 09 lut 2012, 21:42

Podbijam i opiszę sytuacje jak to wygląda u mnie. Wersja wtyczki to 2012.5.0.140 .Przy starcie przeglądarki w oknie adresu wpisuje np:test1 Owteira wyiki i wszystko jest ok, po czym raz jeszcze (w oknie test1) wpisuje w pasku adresu np test2. I tu nie mamjuż żadnej reputacji (jakby wtyczka by ła nieaktywna). Może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć. Miałęm taki problem z beta 17 i własnie z tego powodu wróciłem do stabilnej 16. A wczoraj po aktualizacjita przypadłość wróciła.

edit: zainstalowałem ponownie betę, po kilku chwilach przemyśleń wyłączyłem dynamiczne wyszukiwanie.Problem zniknął.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Ta wersja Nortona jest już przygotowana z myślą o Windows 8.
Cytat: Norton ściśle współpracuje z firmą Microsoft, aby upewnić się, że Norton 360 w wersji 6 będzie w stanie uruchomić na Windows 8
źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości