Norton Security
Najlepiej przez oficjalnych dystrybutorów, lub u producenta.
Odpowiedz
Wersje elektroniczne czy OEM bez pudełka też nie są za 15 złoty , sugerujesz się tym że pudełko kosztuje około 80 - 100 złoty?
Popatrz na ceny w obojętnie jakim sklepie internetowym ile kosztują wersje OEM, BOX, ESD programów zabezpieczających i będziesz wiedział że robią w babuko kupujących te licki na allegro.pl . Rozumiem promocja za darmo czy zniżka na program oficjalnie, ale tutaj zniżki nie wyczuwam w tych 15 zeta. Wink
Odpowiedz
Najtaniej znalazłem za 69 zł w jednym z większych sklepów internetowych ( wystarczy poszukać na ceneo) ale licencja jest 1 stanowiskowa na rok tyle że "attach?"
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
w któreś sieciowce widziałem nortona 360 za 120zł na 3komputery . To chyba nie jest strasznie drogo. Były też tańsze programy:-)
Odpowiedz
Norton 360 w wersji Box i na 3 komputery można dostać taniej niż NISa. Nie wiem z czego to wynika, ale za około 90zł + wysyłka można śmiało brać. Juz dwa razy kupowałem na firmę dla kuzyna i wszystko gra.

Sent from my LG-E900 using Board Express
Odpowiedz
Pojawiła się nowa wersja oznaczona numerem 19.6.2.10,wiadomo codokładnie wnosi ten update? Ztego co tu piszą to już były te wzmianki wcześniej opisane

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


edit: ciekawe czy kiedyś usprawnia safe search wynikiz włączoną opcją "wyszukiwanie dynamiczne.. " bo od ukazania się wersji 17 (gdzie natywnie to dodali) norton sobie nie radzi z tą opcją ===> brak wyników.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Po dzisiejszej aktualizacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
A u mnie nie działa gadżet Nortona. Nic się nie świeci. Wie ktoś jak to naprawić?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Windows + R
Wklejasz:
Kod:
"%ProgramFiles%\Windows Sidebar\sidebar.exe" /showgadgets


I przeciągasz gadżet z okna na pulpit.
Odpowiedz
A to pomoże?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Powinno pomóc
Odpowiedz
A nie zepsuje się?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
A co ma się zepsuć?
Odpowiedz
A tam! Usunąłem ten gadżet. Po co mi. Najważniejsze, by program był skuteczny.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Norton Toolbar nie działa z Operą. Szkoda.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Nie tylko Norton , żadna firma produkująca soft AV nie wspiera Opery swoimi toolbarami , ani innymi dodatkami. Z NIS działa natomiast Download Insight z Operą , czyli to co najważniejsze.
Odpowiedz
chyba jedynie bitdefender dodaje toolbarka prawie do wszystkich przeglądarek
Odpowiedz
Ale to chyba Zord od najnowszej wersji ?
Odpowiedz
tak od wersji 2012
Odpowiedz
Nieco niema się co dziwić, bo o ile w Polsce Opera jest zauważalna, o tyle za granicą (w sensie zachodnią) to już egzotyk raczej.
Hm.. ale czy ten toolbar z NISa w ogóle jest potrzebny? Nie ma dostępu do sejfu, ale przecież Opera ma własny manager haseł z sync, do tego online.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości